Zpět na » Premier League » José Mourinho: Žádná dohoda s Manchesterem United schválena nebyla

Premier League - José Mourinho: Žádná dohoda s Manchesterem United schválena nebyla

José Mourinho: Žádná dohoda s Manchesterem United schválena nebyla © zimbio.com, fotbalportal.cz - José Mourinho

2

Líbilo se

11.04. - Před pár dny José Mourinho odhalil, že se v létě hodlá vrátit zpět do fotbalového kolotoče. Podle jeho slov má řadu nabídek, jen si nyní vybírá tu správnou. Nejvíce se mluví o jeho angažmá v Manchesteru United. Portugalský kouč uvedl, že by moc rád zůstal v Anglii a bude to jeho první volba. Nicméně vyvrátil tvrzení, že by měl s nějakým klubem už vše dohodnuto.

José Mourinho všechny ubezpečil, že se během léta jistě dohodne a nastoupí do nového angažmá. Podle svých slov by nejraději převzal velký tým v těžké soutěži. Nejvíce se proto nabízí návrat do Premier League, kde na podzim skončil na lavičce Chelsea.

A jaké kluby by byly ve hře? Manchester City povede Pep Guardiola, do Chelsea nastoupí Antonio Conte, Liverpool jistě povede i v příští sezóně Jürgen Klopp. Změny nebude dělat ani Tottenham, kde má Maurico Pochettino pevnou pozici. Také s prací Slavena Biliče panuje ve West Hamu spokojenost. Žádný „malý“ klub by José Mourinho nejspíš nevzal. Pokud tedy skutečně zakotví opět v Anglii, mělo by se rozhodovat mezi Manchesterem United a Arsenalem.

O spojení Manchesteru United s José Mourinhem už se spekuluje delší dobu. Pokud Red Devils neskončí v TOP4, Louis van Gaal takřka jistě na lavičce skončí. Co se týče Arsenalu, tak fanoušci sice spokojeni nejsou, ale ti o osudu Arséna Wengera nerozhodují. Vypadá to, že francouzský manažer má nadále důvěru vedení. Uvidíme, jak to bude na konci sezóny.

Každopádně José Mourinho zdůraznil, že zatím se žádným klubem podepsanou dohodu nemá, ani s Manchesterem United.

„Louis van Gaal je můj přítel a pracoval jsem s ním několik let.“

„Jsem stále spojován s nějakými kluby. Jsem s nimi ve spojení a v létě už budu mít práci. Ale v tuto chvíli vám nic jiného prozradit nemohu. Nemám zatím podepsanou dohodu se žádným klubem.“

„Jsem nyní v pozici, kdy si vše analyzuji. Jsem v pozici, kdy jsem otevřen každému klubu a každé reprezentaci.“

„Musím být ale upřímný, raději bych vedl klub než reprezentaci. Musím ovšem vše zanalyzovat, abych věděl, co bude pro mou kariéru nejlepší. Chci být zpátky a dát do toho vše.“

„Ano, dal bych přednost Anglii. Miluji tuto zemi, miluji styl tento fotbalový styl. Má rodina je tady velmi spokojená a šťastná.“

„Pokud to bude možné, tak pak ano, bude to má první volba.“

Portugalský manažer se také vyjádřil k současné situaci v Premier League. Titul přeje Leicesteru s Claudiem Ranierim v čele.

„Když princ William říká, že by rád viděl, kdyby Leicester vyhrál titul, pak nemůže nikdy jiný nic říct. Myslím, že Claudio Ranieri si to za celou svou kariéru zaslouží.“

„Je to dobrý člověk, kterého si moc vážím.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Waldas - 12.04. Odpovědět

Síce nerad ale docela by som Mourka bral miesto toho nášho krížovkára. Ano je arogantny sebecký, ale berie ten tlak na seba a nie na hráčov. Škoda, že mladým nedáva nadej to by nam to dosť pokazilo ale stále si myslím, že je lepší než LVG.

Waldas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články