Zpět na » Premier League » Wenger: Henryho odchod není na programu

Premier League - Wenger: Henryho odchod není na programu

0

Líbilo se

06.04. - Rozsáhlá vlna spekulací se rozpoutala v pátek v anglických médiích. Kapitán Arsenalu Thierry Henry by podle nich měl údajně v létě odejít do Barcelony, ale manažer Arsene Wenger ujistil fanoušky Gunners, že tyto zpráy se na pravdě nezakládají. Naopak odchod Mathieua Flaminiho je velmi pravděpodobný.

Bulvární deník The Sun spojuje Henryho s přestupem do Barcelony za částku 20 milionů liber. Daily Mirror kromě Barcelony uvádí v řadě zájemců také Real Madrid a Inter Milán, kteří nabízejí 12 milionů liber. Francouzský kanonýr měl k přestupu do Barcelony velmi blízko už minulé léto, ale už tehdy zvolil setrvání v Londýně, kde podepsal novou smlouvu. Manažer Wenger dnes odpoledne popřel veškeré zprávy o odchodu svého kapitána, který momentálně léčí poraněná třísla a břišní svaly.

"S Thierrym jsem mluvil a jeho odchod není na programu. On má jasno, chce zůstat. Bavit se o odchodu je bezpředmětné. Někdo si to vymyslel, z našeho klubu tyto informace nepocházejí," ujistil Wenger příznivce Arsenalu.

Jeden francouzský fotbalista však má přeci jen namířeno k odchodu z Arsenalu. Je jím třiadvacetiletý univerzál Mathieu Flamini, který už začátkem týdne deklaroval zájem odejít z Gunners do týmu, kde by dostával více příležitostí. Wenger přiznal, že Flaminiho v této věci chápe a připustil, že jej v létě z klubu uvolní.

"O Flaminim jsme slyšeli, víme, že chce odejít někam, kde bude více hrát. Mrzí mě to, ale rozumím mu. Sedneme si po konci sezóny a uvidíme, co se dá dělat," dodal k případu Flaminiho Wenger.

Při rozhovoru Arsene Wenger také odmítl komentovat příchod obránce Daniho Alvese ze Sevilly, jenž je nejčastěji spojován právě s přestupem na Emirates Stadium.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články