Zpět na » Premier League » Terry věří, že smažou náskok United

Premier League - Terry věří, že smažou náskok United

0

Líbilo se

06.04. - Kapitán a nepostradatelný muž defenzívy Chelsea, John Terry, tvrdí, že Blues stále mohou vymazat náskok vedoucího Manchesteru United.

Karty pro sobotní zápas s Tottenhamem jsou, zdá se, rozdány jednoznačně. Všechny trumfy třímá v rukou Chelsea. Je otázkou, zdali Spurs po méně než dvoudenní zápasové pauze dokáží podat solidní, ba dokonce vítězný výkon. Výsledek 2:1 v Seville stál kohouty hodně sil a krátká doba k regeneraci tomu rozhodně nenahrává.

Leader tabulky, Manchester, vyráží na zteč do Fratton Parku. Portsmouth na domácí půdě určitě nebude lehkým protivníkem a navíc v případě vítězství Mourinhovy družiny, by konečně Blues vyvinuli na Rudé ďábly tlak.

„Jediné, co v této fázi soutěže můžeme dělat, je vyhrávat, stále vyhrávat. Nacházíme se ve složitém období, ale pokud budeme vítězit, budeme úspěšní,“ doufá reprezentační stoper Terry.

„Manchester je dobře rozjetý a daří se mu, o tom není pochyb, ale stát se může cokoli a nezapomeňte také, že je ještě čeká boj u nás na Stamford Bridge.“

„Minulé kolo jsme porazili v závěru zápasu Watford a z posledních 13 kol jsme pouze dvakrát remizovali a uhráli 13 vítězství,“ bilancuje Terry formu týmu.

Jak celá hádanka dopadne se poněkud těžko odhaduje. Jak uvedl John Terry, stát se může cokoliv. Bookmakeři i přesto na celé čáře věří borcům Manchesteru. Nyní můžeme pouze doufat, že budeme svědky neúprosného boje až do konce.

Karel Pernica / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články