Zpět na » Premier League » Richards utrpěl zranění

Richards utrpěl zranění

0

Líbilo se

01.11. - Obránce Manchesteru City Micah Richards se včera v zápase Carling Cupu proti Boltonu zranil a existuje velká šance, že promešká rozhodující střetnutí kvalifikace o EURO 2008 s Chorvatskem, v němž bude pouze vítězství pro Anglii jediným možným východiskem.

Citizens na Reebok Stadium sice domácí celek porazili gólem Elana z 86. minuty, ovšem přišli o vůdce obranných řad Richardse. Ten musel být stažen ze hřiště dvacet minut před koncem potom, co si po jedné nešikovné otočce poranil koleno a zda–li bude tento úraz vážnějšího charakteru ukážou až další dnešní podrobná vyšetření.

„Předtím, než se dnes Micah podrobí rentgenu, nemůžeme říci, jestli je zranění vážně či nikoliv. Myslím, že se mu to stalo, když se pokoušel otočit. Říká, že bude v pořádku, ale musí si ještě počkat, jak dopadnou výsledky,“ uvedl trenér Manchesteru City Sven Göran Eriksson.

Richardsovy zdravotní lapálie přidělávají vrásky na čele kouči anglické reprezentace Steveu McClarenovi, protože mu reálně hrozí, že ze sestavy vypadne jedna z jeho opor. I proto bude dnes pečlivě sledovat, jak si povede uzdravený obránce Manchesteru United Gary Neville, který se chystá odehrát první zápas za rezervní tým Red Devils po sedmi měsících.

Anglie se ve kvalifikační skupině E o EURO 2008 nachází ve složité situaci. Zápas před koncem je sice druhá, ale třetí Rusko na ni ztrácí pouhé dva body. Navíc má dvě utkání k dobru a dá se předpokládat, že Andorra pro něj nebude znamenat tvrdý oříšek. Vítězství doma nad Chorvatskem je povinností a i v případě úspěchu musí Angličané doufat v zaváhání Sborné.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články