Zpět na » Premier League » Agent: Manchester United chtěl Thomase Müllera za každou cenu

Premier League - Agent: Manchester United chtěl Thomase Müllera za každou cenu

Agent: Manchester United chtěl Thomase Müllera za každou cenu © sportinglife.com - Thomas Muller

3

Líbilo se

01.10. - BULVÁRNÍK Manchester United chtěl podle slov super agenta Giovanniho Branchiniho v létě za každou cenu podepsat útočníka Bayernu Mnichov Thomase Müllera. Podle italského agenta nakonec nerozhodl nedostatek snahy Manchesteru United, ale to, že Bayern Mnichov nechtěl prodat svoji hvězdu.

Šestadvacetiletý německý reprezentant byl po celé léto spojován s možným přestupem do Manchesteru United, přičemž se hovořilo o nabídce ve výši kolem 70 milionů liber, což nedávno nepřímo potvrdilo také vedení bavorského velkoklubu.

Thomas Müller ale nakonec zůstal v Allianz Areně a i v nové sezóně patří k oporám německého mistra. Podle agenta Branchiniho nelze United upřít snahu, ti totiž prý byli ochotni uhradit jakoukoliv částku, o kterou by si Bayern Mnichov řekl.

„Manchester United chtěl získat Thomase Müllera za každou cenu,“ přiznal Branchini. „Celé dny jsem strávil vysvětlováním Bayernu Mnichov, že by ho neměli nechat odejít a ti nakonec změnili svůj názor.“

Podle Branchiniho výrazně pozměnila přestupový trh nová dohoda o televizích právech, díky které nyní i průměrné kluby Premier League dosahují finanční síly největších italských klubů.

„Anglický fotbal roste velmi rychle, což není dobrá zpráva pro italský fotbal. Mnohem složitější by teď pro italské kluby mohlo být podepsání hráče, jako je Neymar. V tuto chvíli mohou díky televizním právům utrácet Sunderland, nebo Aston Villa stejné částky, jako Juventus a AC Milán,“ dodal Branchini.

Kam dál?

Vít Sedlák / Daily Mail, Fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články