Zpět na » Premier League » Baptista chce zpět do Madridu

Premier League - Baptista chce zpět do Madridu

0

Líbilo se

19.04. - Nijak růžově nevypadá budoucnost Julia Baptisty na Emirates Stadium. Ofenzivní záložník Arsenalu stále bojuje s anglickým stylem života a už měsíc před skončením letošního ročníku ví, že by se rád vrátil do prosluněného Ĺ panělska.

Ĺ estadvacetiletý Brazilec přišel do Londýna před začátkem letošní sezóny na roční výměnu za Joseho Antonia Reyese, kterého trápily podobné problémy - rozmary počasí a naprosto odllišný styl hry.

"To počasí mě zabíjí. Na jeden slunečný den připadá třicet deštivých dní. Premier League je velmi těžká. Rád zkouším chytré přihrávky, ale hra je tak rychlá, že nemám vůbec čas přemýšlet," přiznal Baptista problémy.

Nikdo neví, co vlastně s oběma fotbalisty po konci sezóny bude. Existuje stále možnost, že jejich hostování budou proměněny v přestupy. Baptista však už v předstihu signalizuje, že návrat do Madridu je pro něj prioritou.

"Mohl bych zůstat v Arsenalu, ale zatím není vůbec nic definitivního. Ale mám jasno v tom, že bych chtěl dostat druhou šanci v Realu. Moje přítelkyně i matka v Anglii bez slunce nevydrží. Madrid jim chybí."

Baptista odehrál v Premier League 19 zápasů a dal dva góly. Co vlastně říká "The Beast" na anglický fotbal?

"Týmy ze severu Anglie jsou hrozné. Když jsme proti nim hráli, napočítal jsem, že jejich střední obránci dali za zápas snad třicet dlouhých míčů dopředu. Na chvíli se přestanete soustředit a už jste bez míče a na zemi. Lidé tu více ocení rohový kop než efektní kličku. Jsem rád, že jsem v Arsenalu, protože ten alespoň hraje pořádný fotbal," dodal Baptista.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články