Zpět na » Premier League » Mourinho rozhodl: Lékařka Eva Carneiro se do Manchesteru nepodívá

Mourinho rozhodl: Lékařka Eva Carneiro se do Manchesteru nepodívá

Mourinho rozhodl: Lékařka Eva Carneiro se do Manchesteru nepodívá © telegraph.co.uk - José Mourinho je naštván na svou lékařku Evu Carneiro

2

Líbilo se

12.08. - Josého Mourinha jeho naštvání na doktorku Evu Carneiro drží i po několika dnech, které uplynuly od zápasu se Swansea. Důkazem toho je, že jí zakázal pobyt na lavičce v následujícím utkání, ve kterém se jeho svěřenci střetnou s Manchesterem City. První lékařka týmu tak při jednom z nejdůležitějších utkání sezóny zůstane pouze v tréninkovém centru.

Fotbalisty Chelsea čeká jeden z nejnáročnějších zápasů v rámci Premier League hned zkraje nové sezóny. Ve druhém kole totiž zamíří na hřiště Manchesteru City, tedy dalšího potencionálního adepta do bojů o titul.

A u tohoto zápasu nebude lékařka Eva Carneiro, jež se v utkání proti Swansea vydala na hřiště léčit Edena Hazarda. To se však zdálo portugalskému kouči naprosto zbytečné, což dal své podřízené jasně najevo.

Po utkání následně řekl, že se mu nelíbí jak pracoval jeho zdravotnický personál, neboť Carneiro prý nepochopila hru a na hřiště se vydala zcela zbytečně. Díky tomu hráli fotbalisté Blues chvíli v osmi hráčích v poli, čímž ztratili jakoukoliv šanci, že by ze zápasu brali tři body.

V Mourinhovi rozhořčení zůstalo i nadále a proto pro hlavní lékařku Chelsea přišel trest. Ta o svou funkci sice nepřijde, nicméně minimálně v dalším ligovém kole se na stadion nepodívá. Zůstane tedy pouze v Cobhamu, kde se nachází tréninkový areál londýnského mužstva.

„Nebyl jsem spokojený s mým zdravotnickým personálem. Dokonce i sekretáři či lékař na lavičce musí pochopit hru. Musí vědět, že máme o jednoho hráče v poli méně a když jde na hřiště, musí si být jistá tím, že má náš hráč vážné zranění,“ řekl mimo jiné portugalský lodivod na rozhodnutí své lékařky jít na hřiště ošetřit Edena Hazarda.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Josef Hladík / fotbalportal.cz, skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články