Zpět na » Premier League » Tottenham má první letní posilu, z Kolína přichází obránce Wimmer

Premier League - Tottenham má první letní posilu, z Kolína přichází obránce Wimmer

Tottenham má první letní posilu, z Kolína přichází obránce Wimmer © donaukurier.de - Kevin Wimmer

0

Líbilo se

24.05. - Tottenham Hotspur začal posilovat tým pro příští sezónu a s Kolínem se dohodl na příchodu obránce Kevina Wimmera za 4 miliony liber. Mladý rakouský stoper se k Tottenhamu připojí v červnu a na White Hart Lane podepíše čtyřletou smlouvu.

Tottenham jednal s bundesligovým Kolínem o přestupu 22letého stopera už v lednu, ale z přestupu v té době nakonec sešlo kvůli tomu, že se klub nedokázal zbavit Younese Kaboula a Vlada Chirichese, kteří dostali svolení odejít do konce sezóny na hostování.

Nadbyteční obránci Kaboul a Chiriches se nicméně s klubem rozloučí během letního přestupového období a obranu Tottenhamu naopak posílí Wimmer, jenž přesně zapadá do nové přestupové politiky manažera Mauricia Pochettina, jenž chce stavět na mladých, hladových hráčích, kteří mají potenciál se rozvíjet.

Součástí této politiky je rovněž více stavět na odchovancích klubu, v letošní sezóně totiž zaujali Harry Kane, Ryan Mason, nebo Danny Rose a následovat do prvního týmu by je v létě měl například Alex Pritchard, jenž na White Hart Lane jedná o nové čtyřleté smlouvě.

Pritchard působí v akademii Spurs od roku 2009 a poslední sezónu strávil na hostování v Brentfordu, kde byl jednou z klíčových postav týmu, vstřelil 12 gólů a v klubu byl vyhlášen hráčem sezóny.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články