Zpět na » Premier League » Nejlepší jedenáctka letošní Premier League – dominují hráči Chelsea, obsadili hned 6 pozic

Premier League - Nejlepší jedenáctka letošní Premier League – dominují hráči Chelsea, obsadili hned 6 pozic

Nejlepší jedenáctka letošní Premier League – dominují hráči Chelsea, obsadili hned 6 pozic © express.co.uk - I tato trojice je v týmu sezóny

4

Líbilo se

27.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Asociace PFA zveřejnila nejlepší jedenáctku hráčů letošního ročník Premier League. Šest hráčů již bylo známo z předešlého odtajnění šestice, která byla nominována na hráče roku. Největší zastoupení má Chelsea, která do sestavy dodala hned 6 hráčů. Mezi brankáři kraluje David de Gea z Manchesteru United. Do sestavy se dostal také Ryan Betrand ze Southamptonu. Další tři obránci hájí barvy Blues. Souhlasíte s výběrem?

Pozice brankáře byla vyřešena tím, když se zveřejnila šestice nominovaná na hráče sezóny. V ní totiž figuruje jméno Davida de Gey, takže bylo jasné, že v sestavě sezóny dostane přednost před Thibautem Courtoisem.

Když se podíváme na obrannou čtveřici, tak je ze tří čtvrtin složena z hráčů Chelsea. Pravý kraj obrany obsadil srbský bek Branislav Ivanovič. Stoperská dvojice je ve složení Gary Cahill a John Terry. Na levém kraji defenzívní řady se objevil Ryan Bertrand. Pětadvacetiletý Angličan je bývalým hráčem Blues. Ještě na podzim v Southamptonu z londýnského klubu hostoval. V zimě jej však Saints získali za 10 miliónů liber natrvalo.

V záloze už je složení pestřejší. Místo si vybojoval Alexis Sánchez, který se po svém příchodu na Ostrovy okamžitě stal klíčovou postavou Arsenalu a táhne celý tým. Také je v nominaci na hráče roku. Stejně tak další dvojice záložníků - Philippe Coutinho z Liverpoolu a také Eden Hazard z Chelsea. Záložní řadu doplňuje další hráč týmu Josého Mourinha, a tím je Nemanja Matič.

V útoku pak bylo dopředu také jasno. Dvojice Harry Kane a Diego Costa taktéž figuruje v šestici na nejlepšího hráče sezóny, takže ani tady to není žádné překvapení.

tým(zdroj: skysports.com)

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články