Zpět na » Premier League » Glazer United neprodá

Premier League - Glazer United neprodá

0

Líbilo se

26.05. - Tiskový mluvčí vlastníka Manchesteru United Malcolma Glazera dnes rázně ukončil spekulativní příběh ohledně prodeje klubu Rudých Ďáblů. Podle mluvčího letošních vítězů Premier League majitel nemá v plánu klub svěřit do rukou své rodiny.

„Není na tom ani špetka pravdy. Glazerova rodina se nemá v záležitosti vlastnictví nijak angažovat,“ uvedl mluvčí.

Britský deník Daily Miror nedávno oznámil, že vlastník Manchesteru United je údajně připraven se klubu zbavit poté, co nízký profit z něho nesplnil jeho očekávaní.

Glazer Red Devils koupil v roce 2005 za 790 miliónů liber a měl ho prý prodat svému synovi Joelovi, který má na Old Trafford na starosti investiční oblast.

Americký multimiliardář se momentálně zotavuje z druhé mrtvice, ale podle slov mluvčího nemá jeho zdraví žádný vliv na další vlastnictví United.

Dluhy po koupi Manchesteru United přibraly na výši a klub si již jednou musel půjčit, aby pokryl pohledávky za platby úroků. Nyní napříč Anglií kolují zvěsti okolo druhé půjčky.

Manchester zveřejnil zisk za předešlou sezónu a profit k červnu 2006 činil 49,7 miliónů liber. Dluh za úrokové platby se však v současnosti pohybuje na částce 62 miliónů liber za rok.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články