Zpět na » Premier League » Brankář Reina bude bojovat o místo v Liverpoolu

Premier League - Brankář Reina bude bojovat o místo v Liverpoolu

Brankář Reina bude bojovat o místo v Liverpoolu © mirrorfootball.co.uk - José Manuel Reina

0

Líbilo se

04.07. - Španělský brankář Pepe Reina v loňské sezóně hostoval v italské Neapoli, která chtěla koupit hráče natrvalo. Bude se ale muset porozhlédnout jinde, protože Reinův agent potvrdil, že Liverpool s brankářem pro příští sezónu počítá.

Už jednatřicetiletý brankář má na Anfield Road smlouvu ještě na dva roky a vedení s ním počítá. Otázka je, zda bude Reina chtít bojovat o místo jedničky se Simonem Mignoletem, kterého si přivedl manažer Brendan Rodgers. Tím spíš, že belgický brankář plnil celou dobu roli jasné jedničky mezi třemi tyčemi a chytal velmi spolehlivě.

Dařilo se i Reinovi, i když Neapol vypadla z evropských pohárů již velmi brzy a boj o mistrovské Scudetto přenechala AS Řím a především Juventusu Turín. Tým trenéra Rafaela Beniteze o přestup španělského brankáře hodně stál, ale vedení jasně řeklo, že si jej nemůže dovolit.

Budoucnost Pepeho Reiny byla od té doby v oblacích, protože o jeho služby projevily také kluby jako Atlético Madrid nebo Barcelona. Vše objasnil až hráčův agent. V rozhovoru pro server tuttonapoli.it Manuel Garcia Quillon uvedl: "Slyšel jsem mnoho zvěstí o případném přestupu Pepeho Reiny. Samozřejmě je to žádaný hráč. Ale nikam se z Liverpoolu nechystá. Mohu říct, že v příští sezóně bude chytat v Liverpoolu," ukončil spekulace zkušený Španěl.

Kam dál?

Ondřej Pražák / skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články