Zpět na » Premier League » McCarthy zvažuje budoucnost u Rovers

Premier League - McCarthy zvažuje budoucnost u Rovers

0

Líbilo se

12.05. - Ăštočník Blackburnu Benni McCarthy uvažuje o možnosti opustit svého současného zaměstnavatele a zamířit do klubu, kde by dostal možnost zahrát si Champions League.

29letý fotbalista vyhrál Ligu mistrů v 2004 s portugalským Portem, kde ho trénoval momentální kouč Chelsea Jose Mourinho. A jsou to právě Blues, kteří mají políčeno na tohoto ostrostřelce z Jihoafrické republiky.

„Jestliže přijde nabídka z Chelsea, musíte všechno důkladně zvážit. Ĺ ance jít do Chelsea – nebo jiného klubu, jenž by hrál Champions League v Anglii nebo ve Ĺ panělsku, je skvěla, ovšem musí se pečlivě promyslet,“ dodal kanonýr Rovers.

McCarthy přestoupil do Blackburnu z Porta za 2,5 miliónů liber a souhlasil se čtyřletým kontraktem, ale tým z Ewood Parku je nyní až desátý bez možností zahrát si v příští sezóně evropské poháry. Jihoafričan cítí, že již svému klubu splatil do něj investované finance potom, co v tomto ročníku nastřílel za Rovers 23 branek.

„Blakckburn mi dal příležitost a myslím si, že přestupová částka nebyla nijak vysoká a jsem přesvědčen o tom, že jsem ji klubu už splatil mými vstřelenými góly. Ovšem vynechat Ligu mistrů, to znamená všechno pro ambiciózní hráče. Když jsem byl prodán do Blackburnu, klub na mě dobře vydělal, což je fantastické,“ pokračoval McCarthy.

Před příchodem na Ewood Park byl tento hráč spojován s angažmá v Middlesbrough, Evertonu, Aston Ville a West Hamu, ale McCarthy opět naznačil, kam míří jeho ambice.

„Může to být obrovská výzva, pravidelně nastupovat v Chelsea. Mourinho mě již trénoval. Spolu jsme toho vyhráli hodně a zná mě skrz naskrz. Mohl by mě podepsat, protože ví co ode mě může dostat. V Anglii jsem se zvládnul usadit docela rychle,“ ukončila svůj rozhovor hvězda jihoafrické reprezentace.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články