Zpět na » Premier League » Anderson a Nani míří do Manchesteru!

Premier League - Anderson a Nani míří do Manchesteru!

0

Líbilo se

31.05. - Tak to je tedy terno - Manchester United získal jedny z největších talentů na celém světě - Brazilce Andersona z FC Porto a Portugalce Naniho ze Sportingu Lisabon.

Manchester United už je na obou přestupech dohodnutý. Odsouhlaseny už byly přestupové částky i podmínky kontraktů obou fotbalistů. Chybí už jen zdravotní prohlídky a v případě Andersona ještě vyřízení pracovního povolení.

Devateníctiletý Anderson Luis de Abreu Oliveira byl v zimě už jednou nohou v Chelsea, nakonec ale posílí tým anglického mistra. V portugalské lize patřil k nejlepším ofenzivním záložníkům a neunikl ani pozornosti reprezentačního kouče Dungy, který jej nominoval na turnaj Copa America, který se bude konat příští měsíc ve Venezuele. Do Porta přišel z Grémia Porto Alegre v prosinci 2005 a proti United nastoupil už v přípravném zápase na turnaji v Amsterdamu.

Dvacetiletý Luis Carlos Almeida da Cunha "Nani" je rodákem z Kapverdských ostrovů a je často přirovnáván ke krajanovi Cristianu Ronaldovi. Připomíná ho rychlostí i originálními míčovými kouzly. Pětkrát už také oblékl dres portugalské reprezentace a dal jeden gól. Za Sporting v minulé sezóně nastoupil k 29 zápasům a připsal si pět branek. V Manchesteru United by se měl v budoucnosti stát pokračovatelem legendárního Ryana Giggse.

V jednání je také přestup dalšího záložníka Owena Hargreavese z Bayernu Mnichov. Odhaduje se, že za tyto tři fotbalisty zapltí United přes 40 milionů liber.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články