Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Juventus odmítl 70 milionů od PSG za Pogbu

Juventus odmítl 70 milionů od PSG za Pogbu

Juventus odmítl 70 milionů od PSG za Pogbu © gazzetta.it - Paul Pogba

3

Líbilo se

23.01. - Italský Juventus se za žádnou cenu nechce vzdát svého nadějného záložníka Paula Pogby. Obhájci ligového titulu v minulých dnech odmítli 70 milionů eur od francouzského PSG, které chce stůj co stůj přivést Pogbu zpátky do rodné Francie. Juventus však před letním přestupovým obdobím plánuje svoji pozici ještě více posílit prodloužením stávající Pogbovy smlouvy.

Bianconeri stále odolávají. A to navzdory tomu, že francouzský celek PSG se rozhodl přivést Paula Pogbu zpátky do rodné země. V minulých dnech Juventus totiž odmítl 70 milionů eur, které byl pařížský celek ochoten zaplatit. Podle sportovního ředitele Marotty se navíc o Pogbu stále více zajímají i Bayern Mnichov nebo Chelsea.

Zajímavé rovněž je, jak roste Pogbova cena. Na samém začátku ho Juventus získal zadarmo z Manchesteru United, kde pro něj nebyl místo a letos v říjnu se jeho cena vyšplhala až na 45 milionů eur. To se samo o sobě zdálo jako skvělý obchod.

Od té doby však roste hráčova cena, podle nabídek různých zájemců, téměř o 10 milionů každý měsíc. V prosinci se psalo o 60 milionech, dnes bylo odmítnuto milionů 70. Kam až se vyšplhá cena do letního přestupového období můžeme jen spekulovat.

Juventus však neponechá nic náhodě a chystá se s Pogbou prodloužit smlouvu. Ta stávající ho v Turíně váže do roku 2017 a zaručuje mu výdělek 1,5 milionu eur na sezónu. Od léta by se to mělo změnit. Všeobecně se počítá s tím, že Pogba prodlouží až do roku 2018 a ročně bude dostávat 4 miliony eur, jako největší hvězdy klubu.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ gazzetta.it

Související odkazy
Nejnovější články