Zpět na » Premier League » Malouda a Alex kousek od přestupu do Chelsea

Premier League - Malouda a Alex kousek od přestupu do Chelsea

0

Líbilo se

06.07. - Podle výkonného ředitele Chelsea Petera Kenyona by Chelsea měla během následujícího víkendu dotáhnout do konce dva chystané přestupy - na Stamford Bridge by měl zamířit francouzský záložník Florent Malouda z Olympique Lyon a brazilský obránce Alex z hostování v PSV Eindhoven.

Vicemistr světa Malouda už v Lyonu pokračovat nechce a oba kluby už jednají jen o výši odstupného. Kenyon je optimistický a věří, že do začátku příštího týdne už bude Malouda hráčem Blues. Lyon chtěl původně za sedmadvacetiletého záložníka 17 milionů liber, ale nyní slevil na 13,5 a dohoda se zdá být na spadnutí. Chelsea by ráda Maloudu získala ještě před odjezdem na turné po USA, na které odjíždí příští týden. Chystaný příchod Maloudy prý ale neznamená konec v Chelsea pro Arjena Robbena, o kterého má velký záje Real Madrid.

"Jednáme s Lyonem a myslím, že se brzy dohodneme. Bylo by dobré vše uzavřít ještě před zápasem s Los Angeles. Jsem v tomto směru optimistický. Co se týče Robbena, nesmíte všemu věřit. Malouda je jiný typ hráče," říká Keynon.

K Chelsea by se měl připojit také statný brazilský bek Alex, který strávil poslední tři sezóny na hostování v holandském PSV Eindhoven, protože nemohl získat pracovní povolení. Právě obrana byla kvůli množství zranění největším problémem Chelsea v minulé sezóně a Kenyon věří, že s příchody Tal Ben Haima a Alexe je defenzíva posílena dostatečně. Příchod dalšího beka Pascala Chimbondy se naopak nejeví příliš reálně, Kenyon popřel, že by probíhala mezi kluby nějaká jednání.

Chelsea je také favoritem na získání brazilské naděje Alexandera Pata. Blues podle všeho nabídli za sedmnáctiletého mladíka nejvíce - 20 milionů eur. Nabídky už podali také Real Madrid a Inter Milán. Pokud by Pato skutečně zamířil do Chelsea, byl by zřejmě problém pro něj získat pracovní povolení.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články