Zpět na » Premier League » Arteta připouští obavy

Premier League - Arteta připouští obavy

0

Líbilo se

03.08. - Zbývá něco málo přes týden do startu nové sezóny Premier League a obavy záložníka Evertonu Mikela Artety jsou logickým vyústěním toho, že vedení Toffees posílilo kádr prakticky jen o dva kvalitní fotbalisty.

Ĺ panělský středopolař na začátku léta prodloužil na Goodison Parku smlouvu a odmítl lákavé nabídky z rodné země, kde o něj mělo eminentní zájem především Atletiko Madrid. Everton minulou sezónu obsadil skvělé šesté místo a postoupil do předkola Poháru UEFA. Ovšem v době, kdy všechna mužstva zbrojí na nový ročník, Karamelky i kvůli neobstojným finančním prostředkům vůči nejvíce nakupujícím klubům Premiership, zůstávají pasivní na přestupovém trhu a kromě Phila Jagielka a Stevena Pieenara nepřivedli již nikoho.

„Čeká na nás dlouhá sezóna a ještě rozhodně musíme podepsat nové hráče. Jestli všichni budou v průběhu roku stoprocentně fit, problém nenastane. Jenže pokud nás potkají dvě nebo tři zranění, bude potřeba tyto fotbalisya nějakým způsobem nahradit. Máme dobrou šanci klub opět vyzdvihnout. Doufám, že naše cesta Evropou bude dlouhá a my se během ní ještě zlepšíme,“ uvedl pětadvacetiletý Ĺ paněl.

„Máme lepší kádr než, když jsme hráli evropské poháry před dvěma lety. Je více zkušenější a připravenější. Na druhou stranu soupiska je opravdu úzká a kdyby se nám povedlo přivést pár nových tváří, bylo to pro nás více než vítané,“ dodal Arteta.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články