Zpět na » Premier League » United prodali Rossiho do Villarrealu

Premier League - United prodali Rossiho do Villarrealu

0

Líbilo se

31.07. - Mladý italský útočník Giuseppe Rossi už šanci v dresu Manchesteru United nedostane. Rudí Ďáblové dnes prodali nadějného útočníka do španělského Villarrealu. Odstupné by mělo činit 6,7 milionu liber. V týmu by tak měl uvolnit místo argentinské megastar Carlosi Tevézovi.

Rossiho budoucnost byla častým objektem spekulací médií. Poté, co se mu vydařilo jarní hostování v Parmě, mělo o jeho služby zájem několik italských klubů. Překvapivě však nakonec vyhrál španělský Villarreal.

Přestup dvacetiletého útočníka by měl být dokončen v závěru týdne, k podpisu šestiletého kontraktu stále ještě chybí zdravotní prohlídka. Rossi tak následuje kroky Diega Forlána, který do Villarrealu přestoupil rovněž z Manchesteru United a v týmu "Žluté ponorky" strávil tři úspěšné sezóny. Před nedávnem však přestoupil do Atlétika Madrid.

Prodejem Rossiho United jasně ukazují, že už se připravují na příchod Argentince Carlose Tevéze. Otázkou je i setrvání dalšího útočníka Alana Smitha, v jeho případě by měla brzy začít jednání s Newcastlem.

Rossi v seniorském týmu United dostal šanci pouze ve 14 zápasech, skórovat dokázal čtyřikrát. Jaro strávil na hostování v Parmě, kde na sebe upoutal pozornost devíti góly v 17 střetnutích. Slušně si vedl i na evropském šampionátu jedenadvacítek, kde s Itálií vybojoval postup na Olympijské hry.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články