Zpět na » Premier League » Další posilou Citizens by měl být Elano

Premier League - Další posilou Citizens by měl být Elano

0

Líbilo se

30.07. - Ĺ achťor Doněck je v posledních dnech klubem, o kterém je hodně slyšet v souvislosti s Manchesterem City. Trojnásobný ukrajinský mistr na poslední chvíli Citizens vyfoukl útočníka Neryho Castilla, anglický klub na oplátku lanaří brazilského středopolaře Elana Blumera.

Podle nejnovějších informací se Citizens dohodli se Ĺ achťorem na odstupném ve výši 7,4 milionu liber. Podle listu Daily Star by měl nedávný vítěz turnaje Copa América přestoupit už během dneška, kdy povede poslední rozhovory s manažerem Erikssonem. Pokud by šestadvacetiletý záložník do Manchesteru skutečně dorazil, zřejmě by tak padly spekulace o příchodech Shauna Wrighta-Phillipse z Chelsea nebo Kierona Dyera z Newcastlu.

Pouhých sto tisíc liber nakonec možná dělilo Erikssona od získání mexického útočníka Neryho Castilla. Nový boss Citizens za něj nabídl rovných deset milionů, ale Castillo nakonec přestoupil do ukrajinského velkoklubu za 10,1 milionu. Talentovaný útočník byl přitom na seznamu posil jedním z nejvýše postavených. V příštích dnech by ale do Manchesteru mohl dorazit italský bek Giorgio Chiellini, který od Juventusu dostal svolení k odchodu.

Eriksson by se nákupem Elana přehoupl přes hranici 20 milionů liber utracených za nové posily. Už dříve zaplatil 8,8 milionu za Rolanda Bianchiho a 4,7 milionu za Martina Petrova.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články