Zpět na » Premier League » Jack Wilshere podepsal nový dlouhodobý kontrakt

Jack Wilshere podepsal nový dlouhodobý kontrakt

Jack Wilshere podepsal nový dlouhodobý kontrakt © arsenal.com - Jack Wilshere při podepisování nové smlouvy s londýnským Arsenalem společně s Arsénem Wengerem

4

Líbilo se

02.11. - Arsenal s potěšením oznámil, že Jack Wilshere podepsal novou dlouhodobou smlouvu s klubem. Wilshere, který působí v Arsenalu od devíti let, učinil velký pokrok a svými výkony se stal nedílnou součastí prvního týmu Gunners.

Wilshere má za sebou osm vystoupení v Premier League a představil se také ve všech třech zápasech Ligy mistrů v letošní sezóně.

Osmnáctiletý záložník Gunners ma nyní na svém kontě celkem 27 vystoupení za první tým, během nichž vstřelil dvě branky. Svůj debut v dresu londýnského klubu si odbyl proti Blackburnu Rovers v září 2008. Stal se nejmladším hráčem, který kdy nastoupil za Arsenal v lize, ve věku pouhých 16 let a 256 dní.

O dva měsíce později, v listopadu 2008, strávil druhou polovinu sezóny na hostování v Boltonu Wanderers pod vedením Owena Coyla. Dále se stal nejmladším hráčem, který kdy reprezentoval klub v evropských soutěžích, a to ve věku 16 let a 329 dnů, kdy čelil Arsenal Dynamu Kyjev v UEFA Champions League.


Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články