Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Kenneth Huang chce koupit Liverpool

Kenneth Huang chce koupit Liverpool

Kenneth Huang chce koupit Liverpool © fussbaltempel.net -

9

Líbilo se

25.04. - Čínský obchodník Kenneth Huang přiznal, že chce koupit Liverpool. Dále také uvedl, že by neměl v úmyslu se zbavit současného trenéra Reds Rafaela Beniteze.

Součastní majitelé Liverpoolu Tom Hicks a George Gillett nedávno řekli, že je klub na prodej. „Rozhodli jsme se, že klub prodáme, aby se dostal opět o něco výš,“ prohlásili.

Kenneth Huang chtěl klub koupit již před rokem, ale k transakci nedošlo kvůli vysoké ceně týmu z Anfield Road.

Poprvé jsem se snažil klub koupit v roce 2008, ale cena Reds byla příliš vysoká a tak jsem na to zapomněl. Nicméně od té doby se cena výrazně snížila a o Liverpool opět stojím. Chci, aby vyhrál Ligu mistrů i Premier League,“ řekl Huang.

„Rafael Benitez je velmi dobrý trenér. Pokud bych v Reds působil jako majitel, udělal bych vše proto, aby zůstal,“ dodal.

Huang je největším kandidátem na koupi klubu a američtí majitelé s ním již jednají. Bývalý makléř z Wall Street očekává, že dohoda bude dosažena v průběhu příštích dvou měsíců.

„V současné době probíhají rozhodující fáze jednání. Doufám, že to tentokráte vyjde. Mí právnici jsou v neustálém kontaktu s americkými majiteli,“
završil čínský obchodník.

Kam dál?

/ Goal.com

Související odkazy
Nejnovější články