Zpět na » Premier League » V neděli na Old Trafford, Nani a Gareth Bale

V neděli na Old Trafford, Nani a Gareth Bale

0

Líbilo se

27.08. - Na Old Trafford byla v zápase Manchesteru United s Tottenhamem Hotspur k vidění řádka skvělých fotbalistů, dva z nich však nemohli ujít detailnějšímu pohledu - Luis Nani a Gareth Bale.

Je možná překvapením, kolik šancí se hned na úvod anglického působení dostává Nanimu. Okolnosti především v podobě suspendace Cristiana Ronalda tomu chtěly tak, že příležitostí k hraní se mu vskutku naskytlo více než by sám čekal.

V dosavadních čtyřech utkáních se na trávníku objevil pokaždé, přičemž dvakrát odehrál plných devadesát minut. Ofenzivní akce Manchesteru United tahal již v derby se City, no na první trefu v jeho dresu si počkal až do příjezdu Tottenhamu.

A branka to nebyla ledajaká, vedle důležitosti v sobě nesla také vrchovaté množství fotbalové krásy, na jeho pravačkou vyslanou střelu se Paul Robinson natahoval marně.

Gólově sice nikoliv, avšak výkonem zaujal i další velký talent, tentokráte v řadách Spurs, Gareth Bale. Po přestupu ze Southamptonu si vinou zdravotních problémů musel na svůj ligový debut počkat až právě do čtvrtého kola, kdy jeho nový tým zamířil do Manchesteru.

Osmnáctiletému mladíkovi se však z ničeho kolena nerozklepala, co více, hned od úvodu ukazoval svou již nyní pověstnou kopací techniku, stejně jako rozvahou a klidem nahrazené chybějící zkušenosti.

Na hřišti měl za soupeře Ryana Giggse, waleskou legendu, kterou se má v budoucnu stát i on sám. A kdo viděl uzná, že Bale svou cestu k tomuto označení začal způsobem více než důstojným...

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články