Zpět na » Premier League » Clarke: Jsem šťastný, že žiju

Clarke: Jsem šťastný, že žiju

0

Líbilo se

02.09. - Obránce Leicesteru City Clive Clarke promluvil poprvé o svém dvojitém selhání srdce, které se mu přihodilo minulý týden při zápase s Nottinghamem Forest. "Jsem extrémně šťastný, že jsem tady," říká po necelém týdnu sedmadvacetiletý fotbalista.

Nešťastný incident se odehrál o poločase úterního zápasu Carling Cupu s Nottinghamem Forest. Clarke v šatně zkolaboval, byl okamžitě převezen do nemocnice a zápas byl ukončen.

"Jedno vám jistě - jsem extrémně šťasný, že jsem tady. Ve svitu posledních událostí, které se fotbalistům staly, jsem měl opravdové štěstí, protože jsem přežil."

"V prvním poločase jsem byl na hřišti trochu letargický, připletl jsem se i do kolize s naším brankářem, po které padl gól soupeře. Pak jsem tiše seděl v rohu šatny a cítil se trochu malátný. Pamatuju si, že ke mě mluvil Patrick Kisnorbo, ale už jsem ho nevnímal. Pak už nic nevím. Když mi potom říkali, co se stalo, krve by se ve mě nedořezal. Mohl jsem být mrtvý, už jsem nikdy nemusel vidět svoji rodinu. Když vidím, co se stalo Antoniu Puertovi, tak nebude den, kterého bych si teď nevážil," vrací se k nepříjemným chvílím Clarke.

Martin Vymyslický / teamtalk.com

Nejnovější články