Zpět na » Premier League » Rozpadne se kádr Chelsea?

Premier League - Rozpadne se kádr Chelsea?

0

Líbilo se

21.09. - Včerejší odchod manažera Joseho Mourinha z Chelsea může mít pro londýnský klub další nepříjemné důsledky. Není žádným tajemstvím, že Portugalec měl velmi dobré vztahy s drtivou většinou hráčů Blues a někteří z nich zvažují, zda vůbec budou chtít v týmu dál pokračovat.

"Pro mě i celý tým je to velmi smutný den. Měl jsem velmi dobrou nabídku z Realu Madrid, ale kvůli Mourinhovi jsem zůstal," říká obránce Ricardo Carvalho, který je v Chelsea od začátku Mourinhova působení.

"Do Chelsea jsem přestoupil kvůli první schůzce s Mourinhem," přidává se letní posila Florent Malouda.

Hodně rozhořčený z odchodu oblíbeného manažera je údajně i Didier Drogba, nejlepší střelec Blues v minulé sezóně se 33 góly ve všech soutěžích. V létě se o reprezentanta Pobřeží Slonoviny zajímal AC Milán a je dost možné, že Drogba už se přestupu bránit nebude. Podobně jsou na tom i Mickael Essien a Paulo Ferreira, tedy další hráči, které si Mourinho přivedl.

Další velký otazník visí nad kapitánem Frankem Lampardem. Byl to právě kapitán Blues, který se u Mourinha těšil zřejmě největší důvěře, jenž ho několikrát označil za nejlepšího hráče světa. Lampard se však už několik měsíců s klubem dohaduje ohledně nové smlouvy, navíc se hodně spekulovalo o jeho přesupu do španělské Barcelony.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články