Zpět na » Zábava » Vyhrajte jedny z nejlehčích kopaček na trhu - PUMA evoSPEED SL

Vyhrajte jedny z nejlehčích kopaček na trhu - PUMA evoSPEED SL

Vyhrajte jedny z nejlehčích kopaček na trhu - PUMA evoSPEED SL © footyheadlines.com - PUMA evoSPEED SL

3

Líbilo se

22.10. - Po řadě soutěží o sportovní příslušenství a fotbalové míče jsme vyslyšeli vaše přání a nabízíme cenu, která v naší nabídce nějakou dobu chyběla. Stačí jedna správná odpověď, trocha štěstí v následném losování a kopačky PUMA evoSPEED SL mohou být vaše.

Fotbalová sezóna je v plném proudu a PUMA přináší na hřiště zbrusu nové barevné provedení kopaček evoSPEED SL. Barevná kombinace zářivě modré, bílé a oranžové je na trávníku nepřehlédnutelná! EvoSPEED SL jsou navíc nejlehčími kopačkami od značky PUMA, které díky své nízké váze poskytují herní výhodu v podobě ještě větší rychlosti a hbitosti.

Radikální redukce váhy bylo dosaženo použitím super lehkého, téměř průsvitného svrchního materiálu. K celkové lehkosti kopačky přispívá také konstrukce PUMA SPEEDFRAME, která zároveň zachovává potřebnou stabilitu. Důležitou podporu poskytuje minimalistická patní část, díky níž noha pohodlně přilne k botě. Trakční hřeby podporují hráče při zrychlení a umožňují jim snazší pohyb po trávníku. V kombinaci s pěti kuželovými hřeby umístěnými v přední a uprostřed zadní části kopačky došlo k výraznému vylepšení podpory při změnách směru a při rychlých zatáčkách. Manévrování s míčem usnadňuje podrážka vyztužená vyvýšeným hřbetem PUMA SPEEDTRACK.

A co řekl o nových kopačkách italský záložník a reprezentant Marco Verratti? „Hraji v nových evoSPEED SL už tři měsíce a jejich lehkost mě fascinuje pokaždé, když je obuji,“ popisuje Verratti a dodává, že mu snad kopačky pomohou ke skvělé hře na Euru.


Chcete si vyzkoušet, jak se vám v PUMA evoSPEED SL bude hrát? Stačí správně odpovědět na naši otázku a jeden pár kopaček je váš. Soutěžní otázka:

Kolik gramů váží PUMA evoSPEED SL, dosud nejlehčí kopačky od značky PUMA?

a) 103 gramů
b) 133 gramů
c) 203 gramů

Odpověď odešlete na email [email protected], do předmětu napište "evoSPEED".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 27. října.


Redakce / puma.cz, fotbalportal.cz

Nejnovější články