Zpět na » Zábava » PUMA přináší na hřiště novou éru dvojbarevných kopaček a má pro vás soutěž

PUMA přináší na hřiště novou éru dvojbarevných kopaček a má pro vás soutěž

PUMA přináší na hřiště novou éru dvojbarevných kopaček a má pro vás soutěž © puma.com - Nové kopačky PUMA

2

Líbilo se

05.10. - Jedna zářivě oranžová, druhá modrá - to je nejnovější model kopaček z řady Head To Head Duality. Koncept dvou barevně odlišných kopaček v jednom páru PUMA uvedla na trh jako vůbec první a nyní přináší ve dvojbarevném provedení hned dva typy kopaček - evoPOWER a evoSPEED.

Nepřehlédnutelné dvojbarevné kopačky obují i ti nejlepší hráči, kteří vytvoří týmy reprezentující evoSPEED a evoPOWER a ve speciálním turnaji proti sobě odehrají tři zápasy. Cesc Fàbregas, kapitán týmu evoPOWER, doufá, že kopačky evoPOWER potvrdí svou pověst a maximálně podpoří přesnou útočnou hru jeho hráčů, mezi něž patří Mario Balotelli, Olivier Giroud či Yaya Touré. Tito hráči se postaví proti týmu evoSPEED, jehož kapitánem je Sergio Agüero, hvězdný útočník Manchesteru City. Agüero je přesvědčen, že jeho tým s týmem evoPOWER v žádném případě neprohraje. Ve svém týmu bude mít hráče, jako jsou Marco Reus a Antoine Griezmann. Který tým tedy vyhraje? Samozřejmě ten s vyšším počtem bodů za herní akce, jako jsou góly, asistence a dokončené přihrávky všech hráčů.

Stejně jako při jiných sportovních utkáních, i v tomto případě si musí fanoušci vybrat, kterému týmu budou fandit. Počínání svých favoritů mohou uživatelé sociálních sítí sledovat na infografice. Fanoušci mohou také sdílet fotky vlastních kopaček od PUMY i své fotbalové zážitky.

Dvojbarevné kopačky PUMA poprvé představila na mistrovství světa v roce 2014. Stejného provedení se dočkala speciální edice kopaček pro Arsenal a také kopačky vyrobené v roce 2014 a na počátku tohoto roku speciálně pro jednotlivé hráče. Nyní PUMA přichází se zbrusu novým modelem kopaček Head To Head, které jsou k dostání v pražské prodejně Top4Football, Ječná 15, na www.top4football.cz, v pražské prodejně Sportfotbal.cz, Voroněžská 28, na www.sportfotbal.cz a dále na www.puma.com.


Soutěž:

Soutěžíme o fotbalovou soupravu evoTRG. Fotbalové triko PUMA IT evoTRG ACTV TECHNICAL Tee disponuje speciální technologií PUMA ACTV, která podporuje činnost svalů. Strategicky umístěné stimulační pásy na vnitřní straně trika poskytují mikro-masáže pokožky. Šortky PUMA evoTRG jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s technologií coolCELL, která zajišťuje ventilaci vzduchu a regulaci tělesné teploty. Šortky mají pohodlný elastický pas s nastavitelným stahováním. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a souprava může být vaše.

Soutěžní otázka:

Kdy PUMA jako vůbec první značka poprvé představila koncept dvojbarevných kopaček?

a) Na Euru v roce 2012
b) Na mistrovství světa ve fotbale v roce 2014
c) Na mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let v roce 2015

Odpověď odešlete na email [email protected], do předmětu napište "puma".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 9. října.


Redakce / puma.com, sportfotbal.cz, top4football.cz

Nejnovější články