Zpět na » Zábava » Cristiano Ronaldo jako bezdomovec šokoval lidi na madridském náměstí

Cristiano Ronaldo jako bezdomovec šokoval lidi na madridském náměstí

Cristiano Ronaldo jako bezdomovec šokoval lidi na madridském náměstí © the18.com - Cristiano Ronaldo jako bezdomovec

2

Líbilo se

07.08. - VIDEO V rámci reklamy se jeden z nejslavnějších fotbalistů světa proměnil na pár hodin v bezdomovce a vyrazil na madridské náměstí. Zde předváděl něco ze svého umění, ale tentokrát se místo aplausu dočkal pouze nezájmu z řad místních obyvatel. To ovšem jen do chvíle, než odhalil svou pravou identitu a šokoval tak mladého fanouška.

Cristiano Ronaldo musel projít velkými kosmetickými úpravami a kromě velkého množství make-upu mu byly také přilepeny falešné vlasy a vousy. Pro lepší proměnu si navíc navlékl vycpávku pod teplákovou soupravu, načež byl opravdu k nepoznání. Obvykle totiž nesmí portugalský fotbalista pomalu ani vyjít na ulici, aby se u něj neshlukly davy fanoušků, nyní o něj ale nikdo celé hodiny nezavadil ani pohledem. A to i přesto, že své umění předváděl přímo na madridském náměstí.

Vše začalo ve dvě hodiny odpoledne, kdy Cristiano přišel na náměstí, uvázal malého bílého psa k lavičce a vytáhl krabičku do které mu lidé měli přispět nějakými drobnými. Následně již začal předvádět fotbalové umění, nicméně bez povšimnutí a jakéhokoliv zájmu okolo procházejících lidí.

Maskovaný Cristiano Ronaldo byl téměř k nepoznání (zdroj: hypebeast.com)

Až po několika hodinách si s ním začal kopat malý kluk, načež se jej „pobuda“ Ronaldo zeptal, jak se jmenuje a daroval mu podepsaný míč. Když následně sundal falešné vousy a vlasy, došlo malému Nicolasovi, od koho balón dostal a nezájem veřejnosti byl najednou pryč.

Josef Hladík / thesportbible.com, youtube.com

Nejnovější články