Zpět na » Zábava » Soutěžte o míč ze zápasu českého týmu na ME do 21let a další ceny

Zábava - Soutěžte o míč ze zápasu českého týmu na ME do 21let a další ceny

Soutěžte o míč ze zápasu českého týmu na ME do 21let a další ceny © adidas.cz - Soutěžte o míč ze zápasu českého týmu na ME do 21let a další ceny

2

Líbilo se

28.07. - Letošní šampionát fotbalových talentů nabídl nejen napínavé zápasy, ale také netradičně velký počet gólů. Během všech 15 zápasů nastřílely evropské týmy do 21 let celkem 37 gólů, přitom Česká republika přidala do konečného počtu 6 branek. My vám nyní nabízíme možnost soutěžit o míč, se kterým naše repre hrála.

Při mnoha akcích, jako byl například dorovnávací gól Ladislava Krejčího proti Německu, turnajové míče dirigovaly nepřehlédnutelné zářivé kopačky. Jen pár týdnů před zahájením eura přišla od značky adidas překvapivá zpráva - všechny dosavadní modely kopaček, jak je známe, končí. Rozlučte se s adidas f50, Predator, 11pro a Nitrocharge, na scénu teď přichází něco nového.

Tím novým jsou modely adidas X15 a adidas ACE 15. Podle filosofie Pepa Guardioly současné týmy potřebují k úspěchu především dva typy hráčů. Tvůrce hry a nezkrotné dravce. Právě na jejich potřeby se adidas zaměřil.

Na míru ušité pro potřeby hráčů, kteří přebírají kontrolu nad hrou do svých rukou, jsou ACE15. Nový 3D povrchem slibuje, že vás míč poslechne na slovo. Nyní si ho navíc můžete vzít do parády líp než kdy dřív, protože na něj díky speciálnímu designu podrážky dosáhnete větším množstvím kolíků.

Fotbalovým živlům jsou určené X15. Prudké změny směru jsou s novým rozmístěním kolíků ještě nebezpečnější a přitom pohodlnější díky kompresní vnitřní ponožce. Smrtící zbraň z X15 dělá třívrstvý povrch, který chrání chodidlo a podporuje dech beroucí výkony v jakýchkoli podmínkách.

Turnajové adidas trio doplňoval míč Conext 15, jehož tepelně lepené bezešvé provedení zaručuje lepší předvídatelnost směru letu, lepší kontrolu nad míčem a nižší absorpci vody. Spolu s talentem mladých hráčů není divu, že šampionát ozdobilo tolik gólů.

Pro ty z vás, kteří chtějí na euro hráčů do 21let mít opravdu unikátní vzpomínku, tu máme od značky adidas soutěž o oficiální míč ze zápasu Česká republika - Srbsko a tři fotbalová trička. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku:

Za jaký tým hraje brankář lvíčat Tomáš Koubek, který na turnaji ukázal sílu kopaček adidas ACE 15?

a) FK Mladá Boleslav
b) AC Sparta Praha
c) FK Příbram

Odpověď pošlete na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "adidas".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 5. srpna.Redakce / adidas.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články