Zpět na » Zábava » PUMA představuje nové kopačky evoPOWER 1.2 FG a má pro vás soutěž

Zábava - PUMA představuje nové kopačky evoPOWER 1.2 FG a má pro vás soutěž

PUMA představuje nové kopačky evoPOWER 1.2 FG a má pro vás soutěž © apparelholic.com - Puma evoPOWER 1.2 FG

2

Líbilo se

10.02. - Společnost PUMA zahájila nový rok velkolepě. Kromě toho, že uvedla na trh nové kopačky evoPOWER 1.2 FG, představila také novou kolekci fotbalových produktů pro sezónu jaro/léto 2015. Právě o dva z nich si teď s námi můžete zasoutěžit. Pokud chcete vyhrát triko PUMA evoTRG Graphic Tee, šortky PUMA evoTRG a tašku evoPOWER Medium Bag, pošlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku a fotbalová souprava může být vaše.

Stejně jako předchozí kopačky z rodiny evoPOWER je i nový model evoPOWER 1.2 FG inspirován svobodou při kopání bosou nohou. Díky lehkému svrchnímu materiálu Adaptlite z mikrovlákna poskytují boty hráčům svobodu pohybu a zároveň spolehlivou podporu. Stabilita je zaručena podešví se speciální technologií GSF, která umožňuje flexibilitu a přirozené ohnutí nártu nezbytné pro maximální sílu střely. Přesnější kontrola míče je podpořena protiskluzovým materiálem GripTex umístěným po celém povrchu nártu boty. Technologie GripTex zvyšuje přilnavost míče ke kopačce v suchu i mokru. Přesnost přihrávek a střel je dále podpořena svrchním materiálem AccuFoam.

Cesc Fàbregas o nových kopačkách evoPOWER 1.2 FG řekl: „Přesnost je základem mé hry, bez ní se při zpracovávání přihrávek a střelbě neobejde žádný záložník. Vylepšení kopaček evoPOWER s důrazem na přesnost a sílu je perfektní. Ve fotbale je někdy velmi tenká hranice mezi výhrou a prohrou, když má ale hráč kopačku, které může důvěřovat, má také sebevědomí podávat ty nejlepší výkony. PUMA tyhle kopačky fantasticky vylepšila.“

Podle Maria Balotelliho jsou nové kopačky evoPOWER 1.2 FG prostě úžasné. Na základě jejich testování se nechal slyšet, že PUMA udělala z už tak skvělých kopaček kopačky ještě lepší.

Tihle dva hvězdní fotbalisté si spolu v nových kopačkách dokonce zasoupeřili, a jak to dopadlo? Koukněte se na video:

Z českých hráčů nové kopačky PUMA evoPOWER 1.2 FG na hřišti obouvají čeští reprezentanti Tomáš Rosický a David Limberský.

Soutěž:

Soutěžte s námi o fotbalové triko PUMA evoTRG Graphic Tee s technologií PUMA dryCELL, která rychle odvádí přebytečnou vlhkost od těla, a umožňuje tak lepší termoregulaci. Triko má originální design a jednoduchý, skvěle padnoucí střih. K triku se skvěle hodí šortky PUMA evoTRG, které jsou vyrobené z prodyšného materiálu s technologií coolCELL. Ta zajišťuje ventilaci vzduchu a regulaci tělesné teploty. Šortky mají pohodlný elastický pas s nastavitelným stahováním. Fotbalovou výbavu stačí dát do sportovní tašky PUMA evoPOWER Medium Bag a můžete vyrazit na trénink.

Soutěžní otázka: Který ze dvou hráčů vyhrál souboj v reklamním spotu na nové kopačky PUMA evoPOWER 1.2 FG?

a) Cesc Fàbregas
b) Mario Balotelli
c) Oba vstřelili gól současně

Odpověď pošlete na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "evoPower".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 23. února.


Redakce / fotbalportal.cz, puma.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články