Zpět na » Zábava » Soutěž o fotbalový balíček MS 2014

Zábava - Soutěž o fotbalový balíček MS 2014

Soutěž o fotbalový balíček MS 2014 © vegaschatter.com - MS 2014

1

Líbilo se

03.07. - Čtenářům FotbalPortal.cz nabízíme ke příležitosti probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale 2014 soutěž o tématický balíček. K účasti a správným odpovědím vede jednoduchá cesta - stačí mít obecný přehled o šampionátu v Brazílii a orientovat se mezi jednotlivými hvězdami. Jeden z balíčků pak může být váš.

Značka adidas připravila pro FIFA Mistrovství světa ve fotbale™ 2014 nejen oficiální míče turnaje, barevnou brazucu, ale také speciální edici kopaček pro fotbalové bitvy. Ty v záplavě karnevalových barev vyniknou jednoduchou černobílou kombinací. Na hřištích je obují například Lionel Messi, Dani Alves, Philipp Lahm nebo Oscar dos Santos. Černobílého designu se dočkaly všechny modely kopaček adidas, tedy adizero™ f50, predator®, nitrocharge™, 11pro a adizero™ f50 Messi.

V bojích o titul mistrů světa musí pro vítězství obětovat každý hráč naprosto vše. Světový šampionát je vrcholem kariéry každého z nich. Je to turnaj, na kterém své síly a umění poměřují ti nejlepší z nejlepších, a je to událost, která plodí legendy. Historii tvoří každý krok a každý dotek míče, proto je jen jeden způsob, jak ke hře přistupovat - buď hrajete naplno, nebo jedete domů. Bojujete, nebo padnete. Sjednotíte se, nebo rozdělíte. Je to jako černá nebo bílá. Máte všechno, nebo nic.

Právě proto zvolila značka adidas nejkontrastnější barevnou kombinaci a každá kopačka je přesně z 50 % bílá a z 50 % černá. Tyto barvy zároveň reprezentují tradiční válečné malování původních obyvatel Brazílie a předesílají tak dění na hřištích mistrovství světa. Jediným barevným ozvláštněním jsou tři zlaté pruhy adidas symbolizující mistrovskou trofej a modrý pruh na kopačkách adizero™ f50 Messi, který odkazuje na národní barvy argentinského kanonýra.

Černobílé kopačky kolekce adidas Battle Pack se na fotbalových hřištích poprvé objevily při finále UEFA Ligy mistrů v Lisabonu 24. května a od 26. května jsou dostupné v adidas Stores, ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve specializovaných fotbalových obchodech a vybraných prodejnách sítí A3 Sport, Sportisimo a Intersport. Více informací získáte na http://www.adidas.cz/fotbal

Nezůstávejte za svými oblíbenci pozadu a vybavte se na fandění stylově se značkou adidas. Soutěžíme o tři sety tašek přes rameno a triček s logem mistrovství světa!

Soutěžní otázky:

A) Jaké barvy má míč brazuca Final Rio, určený speciálně pro finálový zápas MS?
B) Který model kopaček adidas nosí Philipp Lahm?

Vaše tipy odesílejte na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "MS 2014".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 10. července.


Redakce / adidas.com, fifa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články