Zpět na » Zábava » Fotbalista Roman Bednář si zahrál v seriálu Čtvrtá hvězda

Zábava - Fotbalista Roman Bednář si zahrál v seriálu Čtvrtá hvězda

Fotbalista Roman Bednář si zahrál v seriálu Čtvrtá hvězda © zimbio.com - Hráč pražské Sparty Roman Bednář

3

Líbilo se

18.03. - VIDEO Sparťan Roman Bednář příliš mnoho času na hřišti nestráví. V klubu plní roli žolíka, kterého kouč Vítězslav Lavička posílá do hry na samotný závěr utkání. A tak si útočník svůj těžký úděl zpestřil malým angažmá v herecké branži.

V seriálu České televize Čtvrtá hvězda si zahrál opilého fanouška Sparty, který se právě vrátil z vězení. "Čubka mi ukradla i hrošíky, vole. Jsem sbíral v kindrvejcích, vole. Si to představ, po dvou letech z kriminálu. Ženská pryč, hrošíci pryč. Chci zpátky do kriminálu. Tam čubky nejsou, ty vole," stěžuje si Bednář na svoji ženu herci Davidu Novotnému, který v komediálním počinu Dejvického divadla hraje jednu z hlavních rolí.

Jeho hospodský parťák mu ale opáčí: "Potřebujeme tě tady, ty vole. Máňo, potřebujeme tě na stadionu. Sparta tě potřebuje." Svoji hereckou etudu zakončil Bednář tvrdou ranou pěstí, kterou uštědřil přítomnému policistovi.

Jelikož je Novotný v reálu velkým fanouškem letenských, není divu, že se seriál často točí kolem fotbalu. Časté jsou narážky na Spartu, která už během jedenácti odvysílaných dílů stihla prohrát pohárové utkání s Kunovicemi, ale také porazit skotský Celtic Glasgow.


Roman Bednář v seriálu Čtvrtá hvězda. Zdroj: youtube.com

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nejnovější články