Zpět na » Zábava » Česká reprezentace představila nové dresy, vyzkouší je v utkání s Norskem

Zábava - Česká reprezentace představila nové dresy, vyzkouší je v utkání s Norskem

Česká reprezentace představila nové dresy, vyzkouší je v utkání s Norskem © puma.com, bestcg.com - Nové dresy české reprezentace

3

Líbilo se

04.03. - Společnost PUMA dnes představila nové oficiální dresy české fotbalové reprezentace. Ke slavnostnímu odhalení došlo v přímém televizním přenosu v rámci vyhlašování ankety o českého Fotbalistu roku 2013. Poprvé budou dresy k vidění v přátelském utkání českého týmu proti Norsku dne 5. března, na které vám nabízíme možnost vyhrát hned čtyři vstupenky.

Česká fotbalová reprezentace bude od 5. Března nastupovat v nových dresech značky PUMA, jejichž uvedení bylo spojeno s předáváním cen Fotbalista roku 2013. Pro čtenáře našeho portálu jsme při této příležitosti připravili soutěž o čtyři lístky na utkání s Norskem, které se odehraje ve středu 5. března. K účasti stačí odpovědět na soutěžní otázku: Kdo vedl naši reprezentaci na mistrovstvé Evropy 1996 v Anglii?

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@fotbalportal.cz. Vylosování proběhne 5. března v 15:00.

Odesláním odpovědí potvrzujete souhlas s podmínkami soutěže.


Součástí nových dresů je inovativní technologie PUMA POWER ACTIVE (PWR ACTV), která pomáhá hráče stimulovat k lepším výkonům. Strategicky umístěné a anatomicky tvarované stimulační pásy jsou na vnitřní straně dresu a poskytují hráčům mikroskopické masáže pokožky. POWER ACTIVE umožňuje rychlejší a efektivní regeneraci svalů. Na přední straně jsou pruhy umístěny v oblasti hrudního koše pro usnadnění hlubokého dýchání a na šikmých břišních svalech, kde podporují tělo při rotačních pohybech. Vzadu je pás na lopatce, kde stimuluje horní zádové svalstvo, pomáhá lepšímu držení těla a koordinaci pohybu paží. Čtvrtý pruh se táhne v oblasti beder, kde zlepšuje stabilitu a držení těla. Díky této technologii je český reprezentační dres úzkého střihu, bude těsně obepínat těla hráčů, aby docházelo k maximálnímu využití kombinace kompresní technologie a ACTIVE pásů. V podpaží je umístěna síťová vložka pro lepší prodyšnost. Jedná se o první podobnou technologii na trhu.

Domácí dres má jednoduchý sofistikovaný design s převažující červenou barvou s modrými detaily a vodoznakem českého lva na hrudi. Venkovní dres je bílý s detaily v modré a červené. Oba dresy hrdě nesou na levé klíční kosti státní znak - českého lva.

„Nové dresy od Pumy se mi moc líbí. Technologie ACTIVE je velmi příjemná a přináší do fotbalového oblečení další dimenzi. Díky úzkému střihu na tělo bude pro soupeře skoro nemožné nás stáhnout za dres k zemi nebo zastavit při gólové šanci,“ říká Tomáš Rosický, kapitán českého národního týmu.

Kolekce replik domácích i venkovních dresů, trenek a dalšího zboží bude k dispozici od 5. 3. 2014 v PUMA Store a dále ve vybraných prodejnách sítí A3 Sport, Sportisimo, Intersport a obchodech Puma.

Redakce / puma.com, bestcg.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články