Zpět na » Zábava » PUMA představuje kopačky evoPOWER, soutěžte s ní o sportovní výbavu

Zábava - PUMA představuje kopačky evoPOWER, soutěžte s ní o sportovní výbavu

PUMA představuje kopačky evoPOWER, soutěžte s ní o sportovní výbavu © puma.com - Cesc Fàbregas, Mario Balotelli, Thierry Henry a Marco Reus

5

Líbilo se

25.02. - Tři hvězdní fotbalisté Cesc Faagrave;bregas, Mario Balotelli a Marco Reus se potkali v Barceloně, aby společně představili novou kopačku PUMA evoPOWER s „barefoot“ technologií. V hale přeměněné na fotbalové hřiště s testovací evoPOWER zdí a senzory měřícími sílu a rychlost kopu vyzkoušeli unikátní vlastnosti nových kopaček.

PUMA nezaostává oproti konkurenci a představuje nový model kopaček evoPOWER, které jsou spojeny s fotbalovými hvězdami, jako jsou Mario Balotelli, Cesc Fàbregas či Marco Reus. Po předchozích soutěžích vám tentokrát nabídneme možnost vyhrát fotbalovou výbavu značky PUMA obsahující míč PUMA PWR - C4 a sportovní tašku, v níž si na trénink zaručeně odnesete vše, co budete potřebovat.

Soutěžní otázky:

1) Který fotbalista nespojil své jméno se značkou PUMA?
a) Thierry Henry
b) Lionel Messi
c) Marco Reus

2) Kolikrát ve své kariéře získal Thierry Henry Zlatou kopačku?

Správné odpovědi posílejte do 15. března na adresu souteze@fotbalportal.cz.

Odesláním odpovědí potvrzujete souhlas s podmínkami soutěže.

Ceny od značky PUMA:


O PUMA evoPOWER

evoPOWER je nová výkonnostní bota navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Také optimalizuje hráčovu sílu a přesnost při hře s míčem. evoPOWER je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a představuje nejpokročilejší technologii značky PUMA v oblasti fotbalu. Konstrukce nové boty disponuje inovativním hřbetem, který umožňuje oboustranné ohnutí boty a tím i pohyb co nejvěrnější mechanismu bosé nohy, který kopíruje přirozenou sílu. Pohyb je dále podpořen speciální vrchní částí pružnou pouze ve vertikálním směru. Kontrola a přesnost jsou vylepšeny pěnovou vložkou umístěnou na nártu, která při dopadu vytváří hladký a plochý povrch pro kop.

Na hřišti ji kromě zmíněných hráčů budou nosit i takové hvězdy jako například Yaya Touré, Nemanja Vidic, Dante a mnoho dalších. V Česku je obují také hráči FC Viktoria Plzeň David Limberský a Marek Bakoš. Nosit je bude i hráč anglického týmu Arsenal a kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický.

Redakce / puma.com, bestcg.com, nikys-sports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
romco - 25.02. Odpovědět

tie kopacky puma to je hnus. absolutne katastrofalny dizajn. pritom samotne logo je tak pekne a daju sa srpavit pekne modely

romco
Témata článku
Nejnovější články