Zpět na » Zábava » Vyhrajte kopačky z nové série Nike Tiempo Legend V

Zábava - Vyhrajte kopačky z nové série Nike Tiempo Legend V

Vyhrajte kopačky z nové série Nike Tiempo Legend V © nikeinc.com - Nike Tiempo Legend V

4

Líbilo se

27.01. - Nebaví vás už hrát ve starých plátěných kopačkách? Chcete své výkony posunout někam dál? Společnost Nike tento měsíc vydává nový model kopaček ze série Tiempo Legend V, ve kterých hrají třeba Sergio Ramos, Ashley Cole či Carlos Tevez a my vám nabízíme možnost jedny vyhrát. K úspěchu bude stačit trocha fotbalových znalostí a orientace mezi největšími hráčskými hvězdami.

Zahrát si ve stejných kopačkách, jako má váš fotbalový vzor, dnes není žádným problém. Proti by mohla být pouze vaše peněženka, do které nesmíte mít hluboko, jelikož značkové kopačky fotbalových hvězd jsou od těch plátěných vzdáleny o několik tisíc korun. I to se však dá řešit. Stačí sledovat FotbalPortal.cz společně s novinkami na našem FB profilu, správně odpovědět na tři jednoduché otázky a nové kopačky Nike Tiempo Legend V mohou být vaše.

Soutěžní otázky:

A) Jmenuj alespoň tři hráče, kteří hrají v kopačkách Nike Tiempo Legend V
B) Ve které zemi se konalo fotbalové MS 1994?
C) Otázka bude zveřejněna na našem FB profilu do 28. ledna

Správné odpovědi zasílejte na souteze@fotbalportal.cz.

Vítěze vylosujeme 31. ledna.

Odesláním odpovědí na soutěžní otázky potvrzujete souhlas s přiloženými pravidly.


O Nike Tiempo Legend V

Tato fotbalový ikona se od roku 1994 hodně změnila. Stejně jako fotbal samotný. Hra je rychlejší a dynamičtější, a proto se i tato klasická bota přizpůsobila. Na základě zpětné vazby od hráčů, jakými jsou Pique, Tevez nebo Ronaldinho, navrhli designeři Nike novou generaci kopaček Tiempo, které si zachovávají svůj klasický vzhled, ale přitom jsou nabité nejnovějšími technologiemi. Svršek kopaček je vyvinutý tak, aby umožňoval co nejjemnější kontakt s míčem. Použitá klokaní kůže je vybavena technologií All Condition Controll, která umožňuje přesnou práci chodidla za každých podmínek.

Redakce / nikeinc.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články