Zpět na » Zábava » Soutěž: Pavel Nedvěd hledá fotbalové talenty, vy můžete vyhrát sportovní výbavu adidas

Zábava - Soutěž: Pavel Nedvěd hledá fotbalové talenty, vy můžete vyhrát sportovní výbavu adidas

Soutěž: Pavel Nedvěd hledá fotbalové talenty, vy můžete vyhrát sportovní výbavu adidas © zimbio.com - Pavel Nedvěd

3

Líbilo se

07.10. - Společnost adidas pořádá u příležitosti uvedení nových kopaček Nitrocharge originální projekt „Hledá se motor“, jehož cílem je upozornit na mladé talentované fotbalisty, kteří jsou tahouny svých týmů. Ambasadory projektu jsou Pavel Nedvěd a současný český reprezentant Petr Jiráček. FotbalPortal.cz vám k příležitosti uvedení celé akce přináší soutěž o fotbalové vybavení značky adidas!

Mladí hráči mají v soutěži, která probíhá od 4. září do 19. října 2013, šanci vyhrát roční kontrakt s firmou adidas a zviditelnit svůj talent. Zúčastnit se mohou registrovaní hráči od 15 do 18 let, kteří chtějí ukázat, že jsou nepostradatelným motorem týmu. Jejich schopnosti nejprve posuzovali fanoušci na internetu a později odborná porota v čele s Pavlem Nedvědem. Vítěz soutěže navíc získá odměnu nejen pro sebe, ale také pro celý tým, ve kterém je registrován.

Z úvodního kola již bylo v internetovém hlasování vybráno 25 hráčů, které Pavel Nedvěd doplní pěti dalšími talenty. Jména finálové třicítky budou známa už tento pátek. Celá skupina získala kopačky adidas Nitrocharge, ale bitva o roční kontrakt s adidasem bude ještě následovat. Na vítězný tým také čeká zájezd na utkání Bayernu Mnichov.

Další část soutěže se odehraje 19. října na stadionu FK Viktoria Žižkov. Zde se setkají mimo jiné s Pavlem Nedvědem, který spolu s dalšími odbornými porotci jako bývalý kapitán reprezentace Václav Němeček, kondiční trenér Aleš Kaplan a trenéři týmů Gambrinus ligy prověří jejich fyzické dovednosti, výbušnost, práci s míčem i bez něj a mnoho dalšího.

Vítězný „fotbalový motor“ bude vyhlášen 26. října. Pro více informací navštivte www.hledasemotor.cz.

Soutěž pro čtenáře FotbalPortal.cz

A) Pro jaký typ fotbalistů vyvinula společnost adidas kopačky Nitrocharge?
B) Který rok pověsil Pavel Nedvěd kopačky na hřebík?
C) S jakým klubem vyhrál Pavel Nedvěd pohár UEFA?
D) Ve kterém fotbalovém klubu začal profesionální kariéru Petr Jiráček?

Správné odpovědi posílejte do 18. října na info@fotbalportal.cz.

Tři vylosovaní výherci získají sportovní tašku adidas Nitrocharge, fotbalové trenky a dres.


O adidas Nitrocharge

Adidas letos přichází na trh s novou kopačkou Nitrocharge, která byla speciálně vyvinuta pro hráče plnící roli tzv. motoru týmu a díky kombinaci prvků staví na maximálně účelném využití energie. Vizuálně působivá páska ENERGYSLING z vysoce elastického materiálu obepíná nárt, dodává stabilitu a urychluje tak otočky i pohyb do stran. Prvek ENERGYPULSE se zase inspiroval pružinou, a poskytuje tak extra dávku energie pro finální fázi sprintu. Svrchní část kopačky je vyztužena speciální výplní, aby maximálně ochránila nohu.

Redakce / fotbalportal.cz, hledasemotor.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články