Zpět na » Zábava » Soutěž: Jak dobře znáte Davida Beckhama?

Soutěž: Jak dobře znáte Davida Beckhama?

Soutěž: Jak dobře znáte Davida Beckhama? © ncwtv.com - David Beckham

2

Líbilo se

17.09. - Bývalého anglického reprezentanta a křídlo Manchesteru United zná snad každý, kdo se někdy alespoň trochu zajímal o fotbal. Některé jeho milníky jsou však mnohým fanouškům neznámé, a tak se na ně podíváme v soutěži, na jejímž konci můžete navíc získat nejnovější pánskou vůni s názvem David Beckham Classic, kterou má na svědomí právě legendární záložník United.

David Robert Joseph Beckham potěšil fotbalový svět v roce 1975, kdy se narodil v anglickém Leytonstonu. Už o dvanáct let později nakoukl do slavnějšího anglického klubu, když se zařadil do mládežnického kádru Tottenhamu Hotspur. Z něj si ho o čtyři roky později vytáhl slavný Manchester United a udělal z něj jedno z nejlepších křídel na světě. Beckham vyhrál s United, co se dalo. V roce 1999 to byl právě on, kdo v nastaveném čase rozehrával dva rohové kopy, po nichž padly branky, které definitivně rozhodly o vítězství United v prestižní klubové soutěži. Ligu stihl vyhrát šestkrát, dvakrát anglický pohár, 4krát superpohár. Mimo klubových úspěchů si připsal i mnoho individuálních. Nejlepší záložník či hráč UEFA, fotbalista Anglie, sportovec roku Velké Británie a spoustu dalších.

Mimo Manchesteru United si v letech 2003 - 2007 vyzkoušel i španělskou La Ligu a to kde jinde než v Realu Madrid. Z něj se poté přesunul do amerického Los Angeles Galaxy a kariéru definitivně ukončil v bohatém PSG, kde se navíc vzdal honoráře ve prospěch charity.

I ve dnešním světě patří Beckham k nejlépe vydělávajícím fotbalistům, a to hlavně díky dokonalé image, která z něj dělá jednu z nejlepších reklamních postav. Své jméno propůjčil Beckham i kolekci parfémů a o ten poslední, David Beckham Classic, budeme soutěžit v našem kvízu, v němž si zároveň ověříte, jak dobře anglického fotbalistu znáte.

Soutěžní otázky:

A) Kolik reprezentačních zápasů chybělo Beckhamovi pro překonání rekordu Petera Shiltona?
B) Kdy poprvé oblékl kapitánskou pásku v národním mužstvu?
C) Ve kterém roce byl na druhém místě v soutěži o Zlatý míč?
D) Za jakou sumu přestoupil z Realu Madrid do Los Angeles Galaxy?

Odpovědi posílejte do konce září na [email protected].


David Beckham Classic

Vůně David Beckham Classic se inspirovala Davidovou bezchybností a stylem. Šumivý mix ukrývající akord gin tonic, limetku a galbánum dodává vůni počáteční výbuch nespoutané svěžesti. Kořenité, ale přesto svěží srdce z cypřiše, muškátového oříšku a máty svádí smysly. Směs hřejivých dřevitých tónů a návykového pižma dodává rafinovanou eleganci.

Redakce / fotbalportal.cz, shoppingblog.com

Nejnovější články