Zpět na » Gaming » Herní okénko: Pro Evolution Soccer 2011

Herní okénko: Pro Evolution Soccer 2011

Herní okénko: Pro Evolution Soccer 2011 © -

14

Líbilo se

03.07. - VIDEO Dnes se v Herním okénku podíváme na nový díl série Pro Evolution Soccer 2011 od známé japonské značky Konami. PES se po roce vrací a je lepší než kdy předtím. Nový díl bude velkým konkurentem populárnější hře FIFA od EA Sports a možná ji i předčí.

Stejně jako u předchozích ročníků je cílem Konami přiblížit se co nejvíce skutečnému, reálnému fotbalu. Nová série by měla přinést svým příznivcům lepší herní doplňky a ještě více se přiblížit realitě. Hlavním prvkem, na který se japonští vývojáři zaměřili, je naprostá svoboda hry.

Pro Evolution Soccer 2011 umožní hráčům určit přesnou sílu a umístění každé přihrávky a střely. Přihrávat na dlouhou vzdálenost, do běhu nebo do nohy na krátko budete moci s chirurgickou přesností. Svoboda hry navíc umožní hráčům diktovat hru a kontrolovat tempo zápasu.

Hra bude obohacena o systém Al routines, který je navržen tak, aby hráč mohl intuitivně reagovat na hrozby bez míče, ale nebude moci automaticky přepnout na nejbližšího hráče. Na místo toho, nový systém umožní úplnou kontrolu nad hráčem a jeho dovednostmi ve všech ohledech. Autentičnost je to, na co Konami letos sází všechny karty.

VÍCE VÁM PROZRADÍ VIDEOTéma do diskuze: Má podle Vás Pro Evolution Soccer 2011 na to, aby překonal populárnější hru FIFA 11? Podaří se mu to nebo je to jen planý poplach?

Tomáš Reiner

Informace o hře
Název: Pro Evolution Soccer 2011
Platforma: PC
Výrobce: Konami
Distributor: Konami
Datum vydání: listopad 2010
Minimální:
Doporučená:
Www:
Nejnovější články