Ferguson: Ještě dva roky zůstanu
02.01. - Na ostrovech se dlouhodobě spekuluje o konci Alexe Fergusona na lavičce Manchesteru United a o jeho možné náhradě. Ferguson nyní přiznává, že by chtěl ještě alespoň dva roky zůstat, ale bude záležet, zda mu to zdraví dovolí.


