Fotbalisté Plzně úspěch pořádně oslavovali. Kopic se blýskl na sociálních sítích
24.08. - Postup do Ligy mistrů je událost, která se musí, jak se sluší a patří, také oslavit. A přesně to udělala oslavami vyhlášená kabina Viktorie Plzeň po včerejší výhře nad Qarabagem, která jí účast v milionářské soutěži zajistila. Hráči vyrazili do plzeňských ulic a do pozdních ranních hodin velký úspěch, nejen pro tento klub, slavili. A znovu nechybí i trochu té...


