Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Témata » beek

Téma - beek

Poslední článek
Ole Gunnar Solskjaer po vypadnutí z FA Cupu: Ničeho nelituju. Vybral bych stejnou sestavu

Ole Gunnar Solskjaer po vypadnutí z FA Cupu: Ničeho nelituju. Vybral bych stejnou sestavu

22.03. -  Manchester United v neděli nezvládl čtvrtfinále FA Cupu. V Leicesteru prohrál 3:1 a jeho pouť touto soutěží končí. Ole Gunnar Solskjaer nechal na lavičce Bruna Fernandese i Luka Shawa. Oba šli na hřiště až po 63 minutách, kdy byl stav 2:1. Stejně tak Scott McTominay a Edinson Cavani. Norský kouč svého výběru nelituje.

Nejnovější články