Zpět na » Segunda Division » Španělský klub Las Palmas si najal soukromé detektivy, aby špehovali prohřešky jejich vlastního hráče

Segunda Division - Španělský klub Las Palmas si najal soukromé detektivy, aby špehovali prohřešky jejich vlastního hráče

Španělský klub Las Palmas si najal soukromé detektivy, aby špehovali prohřešky jejich vlastního hráče © eldesmarque.com -

1

Líbilo se

06.10. - Španělský deník MARCA přišel s informací, že si druholigový tým UD Las Palmas najal soukromé detektivy, kteří měli špehovat jednoho z jejich vlastních hráčů. Cílem klubu bylo zjistit, že se dopouští nevhodného chování a umožnit vedení ukončit smlouvu, která platí do roku 2023.

Každý krok Pedra Domíngueze, známého pod přezdívkou Tana, byl sledován zhruba měsíc předtím, než detektivové nahlásili své závěry zpět do klubu - s nadějí, že budou mít důvody přerušit hráčovi smlouvu tři roky předtím, než má vypršet. A to klub z Kanárských ostrovů skutečně udělal.

Vedení po rozvázání kontraktu uvedlo, že se fotbalista dopustil několika disciplinárních prohřešků. Detektivové například odhalili, že Tana porušoval dopravní předpisy, když v jednosměrce jezdil v protisměru.

Následně byl přistižen, jak se zdržuje v barech a nočních klubech, přestože měl ráno trénink. Klubu také nahlásil zranění, jehož příznaky ale nevykazoval a podle klubových lékařů své zdravotní potíže s největší pravděpodobností pouze předstíral.

Prezident klubu Miguel Ángel Ramírez přiznal, že hráče sledovali tři detektivové, přičemž dodal, že v podání hráče šlo o běžné incidenty. „Máme smlouvu s detektivní agenturou, která sleduje všechny hráče 24 hodin denně, 365 dní v roce, a všichni hráči o tom vědí. Každý z nich je za své chyby potrestán, to je všechno," vysvětlil Ramírez.

30letý ofenzivní záložník, který odehrál za Las Palmas 139 zápasů, je momentálně bez angažmá a chystá se klub žalovat za nezákonné sledování. K celé situaci se prozatím nevyjádřil, jeho blízcí ovšem věří, že z jeho strany neexistují žádné důkazy o protiprávním jednání.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Gabriela Průšová / marca.com, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už vidím, jak všichni hráči vědí o jejich sledování 24/7 365 dní v roce. A jak s tím souhlasili rodiny hráčů. Je to blbost a doufám a i když svědomí asi fotbalista čistý nemá, u soudu mu přeju ať je podojí. Umím si představit jak teď mafie najatá klubem obchází hráče a nutí je ke stejné výpovědi, to už tu jednou bylo a je to one way ticket.

barbossaCFC
Nejnovější články