Zpět na » Primera Division » Navas jedním z nejhůře placených, řekl agent

Primera Division - Navas jedním z nejhůře placených, řekl agent

0

Líbilo se

09.10. - Agent pravého křídla Sevilly, Jesuse Navase, doporučil Seville, aby se svým hráčem začala jednat o nové smlouvě, která by jej platově zrovnoprávnila s ostatními hvězdami mužstva

Jednadvacetiletý hráč má od doby, kdy začal hrát pravidelně v základní jedenáctce, stále stejný plat. Jeho agent, Jaime Rodriguez de Moya, to chce změnit.

Jedno z nejlepších pravých křídel světa je pravidelně v základní jedenáctce už přes dva roky, jeho platové podmínky jsou přesto nesmírně nízké. „Navas je jedním z nejhůře placených hráčů Sevilly,“ řekl de Moya.

„Má takovou smlouvu, jako by byl snad ještě dorostenec. Přišel čas, aby dostal zaplaceno podle svých výkonů. Klubem však zatím není doceněn.“

Podle všech spekulací nechtěla Sevilla hráči nabídnout novou smlouvu do doby, než úplně překoná stesk po domovu. Kvůli tomu totiž týmu chyběl v zápasech evropských pohárů po velmi dlouhou dobu, v současné době se z problému léčí.

„Pokud Sevilla bude zohledňovat toto hledisko, je to velmi, velmi neobvyklé vzhledem k tomu, že když se podíváte, co odvádí na hřišti, jeho hodnocení by bylo deset z deseti,“ dodal agent.

„Jestliže chce klub prodloužit smlouvu, měl by tak učinit během několika týdnů.“

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ tribalfootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články