Zpět na » Primera Division » Real by chtěl hlavně Benzemu s Quaresmou

Real by chtěl hlavně Benzemu s Quaresmou

Real by chtěl hlavně Benzemu s Quaresmou © -

0

Líbilo se

28.03. - Karim Benzema, Ricardo Quaresma a Daniel Alves jsou těmi, které by chtělo vedení Bílého baletu přivést v letním přestupovém období ze všeho nejvíce.

Spolu s dalšími třemi potenciálními posilami jsou na seznamu trenéra Schustera. Němec podal exekutivě madridského klubu zprávu, v níž rozebral jednotlivé hráče a zhodnotil jejich případný prospěch pro svůj tým.

Nyní jsou na tahu prezident Calderón a sportovní ředitel Mijatovič...

Vyjma Benzemy a Quaresmy jsou v seznamu jména i dalších hvězd nynějšího světa kopané - Klaas-Jan Huntelaar, Christian Poulsen, Mario Gomez a zmíněný Alves. Alespoň tak hlásá dnešní vydání španělského deníku Marca.

Samozřejmě je otázkou, kolik z vytipovaných posil se Madridským podaří přivést, zda-li vůbec nějakou. Na každý pád se bude jednat o tuze drahé investice...

Calderónovy vřelé vztahy se sevillským bossem del Nidem jsou sice všeobecně známy, nicméně pakliže má prezident letošního účastníka Ligy mistrů pustit jedny z klíčových hráčů, přátelství bude zřejmě na nějakou tu chvíli zapomenuto.

Huntelaar s Gomezem jsou realističtějšími cíly. Nizozemský kanonýr již několik týdnů otevřeně mluví o své touze Ajax opustit a pobyt v Madridu by dle svých slov uvítal. Stejně tak šutér současného německého mistra je na prodej, alespoň dle slov svého zaměstnavatele.

Není tomu tak dávno, co Mijatovič tvrdil, že nadcházející léto bude z hlediska madridské přestupové politiky klidným. Zřejmě chyba lávky - skoro by se až chtělo dodat, že hvězdy se mění nejen nad hvězdárnou...

Kam dál?

Martin Homola / goal.com

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články