Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Trenér Espanyolu se vyjádřil k odchodu jejich brankáře Joana Garcii: Já bych nikdy do Barcelony nešel

Trenér Espanyolu se vyjádřil k odchodu jejich brankáře Joana Garcii: Já bych nikdy do Barcelony nešel

Trenér Espanyolu se vyjádřil k odchodu jejich brankáře Joana Garcii: Já bych nikdy do Barcelony nešel © iconsport - Trenér Espanyolu González se vyjádřil k přestupu jejich brankáře Joana Garcíi do Barcelony

0

Líbilo se

12.09. - Během léta dokončila Barcelona přestup brankáře Joana Garcíi z Espanyolu, což je klub, který sídlí také v Barceloně, a tak mezi kluby přirozeně panuje rivalita. Čtyřiadvacetiletý gólman byl za své rozhodnutí tvrdě kritizován ze strany fanoušků Los Pericos, ale zatím se ukazuje, že se mu vyplatilo, protože je jedničkou v týmu Hansiho Flicka.

O Garcíově rozhodnutí přestoupit do Barcelony se hodně mluvilo a nyní se k celé věci vyjádřil i trenér Espanyolu Manolo González. Pro El Partidazo de Cope přiznal, že rozumí tomu, proč se brankář rozhodl pro tento krok, ale takový krok by on sám neudělal: „Rozumím všem, všechny respektuji a každý dělá svá rozhodnutí. Mohu mluvit za seb, a vy si asi říkáte, že je to samozřejmé, protože si myslíte, že vás Barcelona nikdy neosloví, ale můžu vám říct, že bych do Barcelony nikdy nešel. Ale každý může dělat, co chce.“

González také prozradil, že krátce po potvrzení Garcíova přestupu do Barcelony od něj dostal zprávu: „Poslal mi hlasovou zprávu krátce poté, co se ten přestup uskutečnil. Odpověděl jsem mu a od té doby jsme nemluvili. Ale říkám vám, znám Joana. Není to špatný kluk, je to dobrý kluk. V tomto ohledu nemůžu proti němu nic říct, protože si myslím, že je to dobrý člověk. Ale neměl jsem s ním ani takový vztah, abych s ním mluvil každý den.“

González mluvil i o reakci fanoušků

Na Garcíu se bude soustředit velká pozornost v lednu, až se vrátí na stadion RCDE, kdy se Barcelona a Espanyol utkají v derby. Trenéra Espanyolu se zeptali na možnou reakci fanoušků vůči jejich bývalému brankáři: „Myslím, že se nic moc nestane. To, že na něj budou pískat, je jen otázka zdravého rozumu. Každý ví, že se to stane. Ale nemyslím si, že se stane něco víc relevantního.“

La Ligu sledujte na Oneplay

Nikolas Kočica /

Nejnovější články