Zpět na » Primera Division » Ustari na hostování?

Primera Division - Ustari na hostování?

Ustari na hostování? © -

0

Líbilo se

31.10. - Mladý brakář Getafe, Oscar Ustari, pravděpodobně v zimním přestupovém termínu odejde na hostování někam, kde by mohl více hrát

Mladý Argentinec by měl z madridského celku odejít v lednu, aby mohl pravidelně hrát. Bývalý hráč Indepentiente přišel na Coliseum Alfonso Perez v létě, aby kryl záda zkušenému veteránovi Roberto Abbondanzierimu.

Oba gólmani dostali šanci, daleko více však podle předpokladů přesvědčil Abbondanzieri. Kouč klubu, Michael Laudrup, si přeje, aby Ustari dále fotbalově rostl a to není bez zápasového vytížení příliš dobře možné. Záměrem Dána je poslat Ustariho do jiného španělského týmu.

Posila, která klub stála 6 000 000 €, hraje prvoligový fotbal už od devatenácti let, kdy se hráč prosadil do branky Independente.

S argentinskou reprezentací odcestoval také na Mistrovství Světa 2006 v Německu. Z všech zájemců o jeho služby pak vyhrálo právě Getafe.

Klub se zatím trápí, vyhrál jen jeden zápas z prvních devíti kol. Světlou stránkou sezóny je prozatím působení v Poháru Uefa. Ustari tak odchytal na White Hart Lane proti Tottenhamu první poločas.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
riči - 05.11. Odpovědět

j

riči
riči - 05.11. Odpovědět

j

riči
Nejnovější články