Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Real Madrid chce posílit obranu, zajímá se o pravého beka Manchesteru United

Real Madrid chce posílit obranu, zajímá se o pravého beka Manchesteru United

Real Madrid chce posílit obranu, zajímá se o pravého beka Manchesteru United © iconsport - Diogo Dalot se možná bude stěhovat do Španělska

1

Líbilo se

11.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Real Madrid v létě pravděpodobně nepodepíše žádné další posily, což zaměřilo pozornost na rok 2025, kdy Florentino Perez a spol budou znovu dominovat trhu. Před začátkem sezóny 2025/2026 by na Santiago Bernabéu mohlo dojít k několika velkým příchozím posilám a jednou z oblastí, která bude vyžadovat řešení, je pravý bek.

Dani Carvajal (32) a Lucas Vázquez (33) rozhodně nemládnou a v budoucnu za ně bude potřeba náhrada. V současné době však klub nemá žádného zřejmého dlouhodobého nástupce na tuto pozici, takže bude nutné provést jeden nebo dva přestupy.

Real má dlouho zájem o Alexandera-Arnolda, teď je ale zaujal Dalot

Real Madrid již jednal s agentem Trenta Alexandera-Arnolda, protože ho považuje za silného kandidáta na hráče, který by díky své kvalitě mohl nastupovat v základní sestavě Realu Madrid. Tento krok by se však uskutečnil pouze v případě, že nepodepíše novou smlouvu v Liverpoolu.

Dalším hráčem, kterého Real Madrid v Premier League bedlivě sleduje, je Diogo Dalot. Podle GiveMeSport zvažuje klub podepsání obránce Manchesteru United příští léto.

Dalot má za sebou impozantní sezónu na Old Trafford. V roce 2025 mu bude 26 let, takže se sice nejedná o úplného mladíka, ale stále by na vrcholu zvládl hrát spoustu let. Dalot je v Manchesteru již šestým rokem, když tedy nepočítáme roční hostování v AC Milán. Jeho hodnota je podle serveru Transfermarkt 35 milionů eur a jde o osmého nejhodnotnějšího pravého obránce na světě. S Rudými ďábly se mu podařilo vyhrát v roce 2024 FA Cup a o rok předtím Ligový pohár. Portugalec má v klubu smlouvu do roku 2028.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články