Zpět na » Primera Division » Dragutinovic: nic není ztraceno

Dragutinovic: nic není ztraceno

0

Líbilo se

14.10. - Sevilla je na tom v této fázi ligy hodně špatně. V Primera división prohrála jíž čtyři utkání za sebou a to je pro každý klub velká rána. Navíc Sevilla měla bojovat o titul a prohrát tolik zápasů v řadě se ji nestalo už hodně dlouho.

Navzdory špatným výsledkům nehraje Sevilla špatně. Skoro v každém utkání je lepší než její soupeř, ale nedokáže proměnit šance, kterých má za jednotlivý zápas nespočet. Andalůzský tým si většinou vyvine velký tlak a přichází jedna šance za druhou. Avšak chyby přicházejí ve finální fázi útoku, která je nejdůležitější.

Obránce Sevilly, Ivica Dragutinovic řekl, že mají problém s lavičkou. “Nyní jsem jediný, kdo může hrát levého obránce a to není dobré. Bylo by velmi užitečné kdyby přišel ještě nějaký hráč, který umí hrát na této pozici. Máme širokou lavičku a měli bychom mít dva neb tři hráče na každou pozici. Jsme přesvědčen, že v lednu vedení někoho přivede. Do té doby už to musíme vydržet. Potřebujeme, aby se na každé pozici točili hráči a abychom věděli, že nás může kdykoliv někdo nahradit”, vysvětlil Drago.

Dále uvedl: “Myslím si, že není důvod obávat se. Sevilla má lepší mužstvo než v předchozích dvou letech a také to dokážeme. Je těžké oprostit se od smrti Antonia Puerty. Ztratit spoluhráče jakým byl Antonio bylo to nejtěžší, co se mi přihodilo. Pro mě to byl nejlepší mladý hráč Ĺ panělska. Ovšem liga ještě není zdaleka ztracená. Přetrhneme tuto špatnou sérii, protože máme kvalitu. Jediné co nám chybí, je pozitivní výsledek”.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články