Zpět na » Primera Division » Real hledá náhradu za Diarru

Primera Division - Real hledá náhradu za Diarru

0

Líbilo se

15.10. - V neděli se potvrdilo, že Real Madrid, kvůli mistrovství Afriky, ztratí na celý měsíc leden Diarru. Vedení už teď shání náhradu za tohoto defenzivního záložníka.

Trenér Bernd Schuster, zůstane bez hráče, který pravidelně nastupuje v základní sestavě, po několik důležitých zápasů. I proto už teď shání adekvátní náhradu, která by zaručila, že na tomto postu zůstane kvalitní hráč. Leden bude velice důležitá a rozhodující část sezóny a trenér Realu nechce ponechat nic v náhodě.

V tomto měsíci se totiž odehraje pět ligových utkání, dva vyřazovací souboje v Copa del Rey a experimenty s hráči by v této fázi sezóny mohly být hodně drahé.

Plán B je jasný. Vedení předpokládá, že Gago bude na začátku nového roku zdravý a ve formě. Ovšem Schuster není s Gagem zatím spokojen. Je to ještě mladý hráč a na tak důležitou část ligy sám na tento post určitě nestačí. Budeme hrát devět utkání během 29 dní.

Schuster si bude muset podrobně proklepnout celou lavičku a vymyslet, kdo zastoupí Diarru (Drenthe, Baptista nebo Sergio Ramos) v době, kdy Gago nebude moct. Letní odchody Emersona a De la Red, nechali střed hřiště osamocený.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články