Zpět na » Primera Division » Bernardo Silva stále sní o přestupu do Barcelony

Bernardo Silva stále sní o přestupu do Barcelony

Bernardo Silva stále sní o přestupu do Barcelony © iconsport - Barcelona by teoreticky mohla v létě přivést Bernarda Silvu

0

Líbilo se

23.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Bernardo Silva byl v minulosti několikrát spojován s přestupem do Barcelony a španělská média opět rozšiřují spekulace ve kterých uvádí, že Silva touží po přestupu do Barcy. Deník Diario Sport uvádí, že Bernardo sní o přestupu do Barcelony a uvažuje o ukončení své kariéry v Manchesteru City toto léto s cílem zamířit do Katalánska. Bernardo si myslí, že by do Barcelony perfektně zapadl a jeho rodina by také ráda vyměnila Manchester za nový život ve Španělsku.

Ovšem finanční problémy by takovýto přestup mohly znemožnit. Bernardo má v smlouvě výkupní klauzuli za 50 milionů eur, což je pro současnou Barcelonu nedosažitelná částka. Deník Mundo Deportivo ale neztrácí naději. Stejně jako Diario Sport si myslí, že Bernardo by byl pro Barcelonu ideální posilou. Věří, že by se Barcelona mohla v létě vrátit k pravidlu 1:1 (za každého prodaného hráče může utratit stejné peníze), pokud se jí podaří uzavřít novou smlouvu o dodávkách dresů s firmou Nike a najít alternativního investora ke společnosti Libero. Možností by také mohl být prodej některé z hvězd současného kádru.

Takováto investice by výrazně pomohla finanční situaci klubu a Mundo Deportivo se domnívá, že pokud se tyto kroky podaří uskutečnit, bude Bernardo Silva na vrcholu nákupního seznamu Barcelony.

Devětadvacetiletý záložník v této sezóně nastoupil v lize do 27 zápasů, ve kterých dal šest gólů a na čtyři asistoval. Odehrál 72 procent možného času. V Lize mistrů odehrál dalších osm zápasů, ve kterých dal dva góly. Manchester City je aktuálně na třetím místě Premier League. Na první Arsenal a druhý Liverpool ztrácí jeden bod, ale má zápas k dobru, takže je z těchto týmů na tom nejlépe.

Bernardo Silva - Player profile 23/24 | Transfermarkt

Nikolas Kočica /

Nejnovější články