Zpět na » Primera Division » Bellingham byl oceněn cenou Laureus, „podepsat smlouvu s Realem Madrid je to nejlepší, co se mi mohlo stát,“ říká

Bellingham byl oceněn cenou Laureus, „podepsat smlouvu s Realem Madrid je to nejlepší, co se mi mohlo stát,“ říká

Bellingham byl oceněn cenou Laureus, „podepsat smlouvu s Realem Madrid je to nejlepší, co se mi mohlo stát,“ říká © iconsport - Jude Bellingham převzal cenu Laureus

0

Líbilo se

23.04. - Jude Bellingham, záložník Realu Madrid, který o víkendu vstřelil vítězný gól proti Barceloně v El Clásicu, si na seznam svých již tak působivých úspěchů může připsat další ocenění. Na prestižních Laureus World Sports Awards, které se konaly v madridském Paláci de Cibeles, získal Bellingham cenu Průlom roku.

Bellingham si s pokorou a vděčností ocenění převzal. „Jsem nadšený," řekl Bellingham, „Už jen být tady byla čest. Ziskat cenu Laureus Breakthrough je privilegium a musím poděkovat mnoha lidem, své rodině, přátelům, a především lidem v Realu Madrid, kteří mi letos pomohli. Být tady je pocta, po boku neuvěřitelných sportovců. Doufám, že se od nich dnes večer ještě něčemu přiučím, než půjdu domů."

Real Madrid and England star Jude Bellingham wins Laureus breakthrough  award | The Independent

Bellingham se ohlédl za nedávnými triumfy na individuální i kolektivní úrovni a podělil se o své dojmy: „Byl to dobrý týden pro klub i pro mě osobně," vysvětlil Bellingham. „Když tým vyhrává, jsem vždycky šťastný. Po Clásicu a 120 minutách v Manchesteru se cítím trochu unavený, ale tato cena mi dodává trochu víc energie. Tohle je speciální klub. Podepsat smlouvu s Realem Madrid je to nejlepší, co se mi kdy stalo. Je to vrchol roku 2023. Jsem vděčný za to, že tady můžu každý den hrát a být obklopen výjimečnými lidmi."

Přestup do Madridu si pochvaluje

Pro Bellinghama byl přestup do Realu Madridu velmi přelomový a znamenal dosavadní vrchol jeho kariéry. Poznamenal: „Podepsat smlouvu s Realem Madrid je to nejlepší, co se mi kdy stalo." S vděčností za příležitost reprezentovat klub a za podporou, kterou je obklopen, Bellingham zdůraznil význam své cesty. Toto nejnovější ocenění doplňuje Bellinghamovu pozoruhodnou sezonu, ve které již získal cenu Golden Boy a cenu Kopa Trophy.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články