Zpět na » Primera Division » Ancelotti: Všichni si mysleli, že jsme mrtví, ale Real Madrid nikdy neumírá

Ancelotti: Všichni si mysleli, že jsme mrtví, ale Real Madrid nikdy neumírá

Ancelotti: Všichni si mysleli, že jsme mrtví, ale Real Madrid nikdy neumírá © iconsport - Carlo Ancelotti měl z postupu ohromnou radost

0

Líbilo se

18.04. - Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti poskytl rozhovor v mixzóně po vítězství v penaltovém rozstřelu nad Manchesterem City v Lize mistrů, čímž si Los Blancos zajistili místo v semifinále proti Bayernu Mnichov. „Všichni si mysleli, že jsme mrtví, ale tohle nikdo nesmí dělat, Real Madrid nikdy neumírá," prohlásil Ancelotti radostně.

Ancelotti o vítězství:

„Nedá se to popsat. Začali jsme dobře, ujali jsme se vedení a pak jsme začali bránit, trpět a bojovat o postup. Mysleli jsme si, že budeme hrát jinak, ale když jsme se dostali do vedení, stáhli jsme se moc hluboko. A City pak mělo víc kontroly hry. To je vždycky tak. Myslím, že jsme bránili velmi, velmi dobře."

Ancelotti o způsobu vítězství:

„Madrid to dokázal už mnohokrát. Je to díky tomuto znaku. V penaltovém rozstřelu jsme byli přesvědčeni, že postoupíme. Andrij odchytal fantastický zápas. Opravdu se mi líbí, když tým obětuje a bojuje. Kromě kvality je to jediný způsob, jak tady zvítězit."

Ancelotti: “Everyone thought we were dead, but Real Madrid never dies” -  Managing Madrid

Ancelotti o penaltách:

„Všechny penalty byly zahrané velmi dobře. Rüdiger nás všechny překvapil, protože v této sezoně se nám při penaltách moc nedařilo, ale všichni to zvládli skvěle."

Ancelotti o tom, že Real Madrid je jeho tým:

„Ne. Tohle je Madrid Realu Madrid. Jsem součástí této skupiny. Jsem velmi hrdý. Tento tým má mimořádné odhodlání, které se během sezóny zrodilo ze mnoha zranění na začátku. Myslím, že všichni jsou velmi soustředění na obranu a daří se jim to."

Ancelotti o tom, co rozhodlo zápas:

„Využili jsme příležitosti, kterou jsme měli. Snažili jsme se začít zápas silně, ne jako loni, abychom měli víc tlaku. Vyšlo nám to, protože jsme dali brzy gól. A pak jsme bránili, bojovali a obětovali se. Pro mě to byl jediný způsob, jak se z této dvojzápasu dostat živí."

Nikolas Kočica /

Nejnovější články